Gran Turismo 5: Prologue | PS3

Releasedatum: 28 maart 2008
Door UltraRoy, 3 april 2008 om 14:35 | PS3

Sony past gebruikersvoorwaarden Gran Turismo 5: Prologue aan

Eerder kon je op XGN het nieuws lezen dat Gran Turismo 5: Prologue niet gedeeld kon worden, echter stond dit wel zo beschreven in de gebruikersvoorwaarden.

Tot vandaag, want Sony heeft de gebruikersvoorwaarden voor Gran Turismo 5: Prologue aangepast. Eerst stond er namelijk in de voorwaarden de tekst "Een eenmalige vergoeding voor het gebruik van Downloads op maximaal 5 geactiveerde PS3-sytemen." Vanaf vandaag is dit veranderd naar:

"Downloads door uitsluitend de houder van de PSN rekening waardoor de aanschaf plaatsvindt van maximaal vijf PS3 systemen. Niet meer dan een geactiveerd PS3 systeem binnen een periode van 24 uur. De inhoud mag niet worden gebruikt door een andere rekeninghouder."


Veel mensen die dus van plan waren om de kosten te delen vielen door de mand. Een groot hoeveelheid aan gamers had dan ook geklaagd bij Sony over dit probleem en was boos omdat Sony gelogen had in de voorwaarden. Of Sony met een tegemoetkoming komt voor de gamers is vooralsnog onduidelijk.

 

 

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (10)

  1. Dordt-Elite's avatar
    Dordt-Elite
    7.131 XP
    14:42, 3 apr
    nou das lekker dan..... staat ze weer netjes
  2. nightwatcher's avatar
    nightwatcher
    4.354 XP
    15:00, 3 apr
    Sony met een tegemoetkoming komen? Lijkt me niet. Dan zouden ze eerst moeten vinden dat ze ongelijk hebben en dat hebben ze niet. Ze hebben het slim aangepakt. Koop ik bv. een andere ps3 dan zal ik eerst 24 uur moeten wachten.
  3. CrossFire_NL's avatar
    CrossFire_NL
    2.274 XP
    15:01, 3 apr
    Ah bummer! Zat al te wachten tot iemand 'm zou kopenSad
  4. RemyZ's avatar
    RemyZ
    228 XP
    16:10, 3 apr
    ze hebben groot gelijk..
  5. SuperDre's avatar
    SuperDre
    711 XP
    16:25, 3 apr
    Wow, kun je zien dat mensen alleen maar regels lezen als het HUN uitkomt.. Het is toch logisch dat wanneer je zo'n game koopt dat je em niet op 2 consoles tegelijk mag spelen.. Ook met de oude tekst staat sony nog in hun recht, ze hebben de tekst alleen wat verder uitgediept om die zeikerds tegen te gaan.. goh, je zou eens betalen voor wat je gebruikt..
  6. Xian's avatar
    Xian
    2.831 XP
    17:10, 3 apr
    Wel correct van hun.
  7. joost02's avatar
    joost02
    72 XP
    17:12, 3 apr
    ah daar hebben ze wel gelijk in
  8. Gamer90's avatar
    Gamer90
    1.797 XP
    17:21, 3 apr
    Heel goed van ze
  9. Gizmo38's avatar
    Gizmo38
    1.181 XP
    19:45, 3 apr
    Je kunt de game gewoon beter in de winkel kopen, is goedkoper dan downloaden ( 37 euro bij de Media Markt & Saturn) en je hebt een Blu Ray disc en doosje met gebruiksaanwijzing in handen.
  10. tg92's avatar
    tg92
    3.514 XP
    00:34, 5 apr
    hja dat is goed van ze
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.