Guerrilla brengt nieuwe Killzone 2 details naar buiten
Ontwikkelaar Guerilla Games vertelde vandaag wat meer over Killzone 2. Er kwamen enkele interessante details naar buiten.
Er werd nogmaals bevestigd dat de trailer die we op de E3 te zien kregen helemaal in-game was. Deze vond plaats in het derde level van het spel, waarin de Vektan soldaten, waar hoofdpersoon Sev bij hoort, de thuiswereld van de vijand, Helghan, binnenvallen.
Killzone 2 zal een systeem hebben om dekking te zoeken die lijkt op Gears of War. Deze manier zagen we eerder ook al in de PSP versie van Killzone. Wanneer je in de buurt van een muur komt, of iets anders waar je je achter kunt verschuilen, kun je de L2 trigger gebruiken om hier dekking achter te zoeken. Vervolgens kun je het hoekje om kijken en vanaf hier op de vijand vuren.
Het was eerst de bedoeling dat de camera dan naar de derde persoon verplaatste, maar later is besloten om het toch allemaal in de eerste persoon te houden.



Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Samurai Warriors: Chronicles 2nd aangekondigd voor 3DS
Ontwikkelaarsdagboek geeft overzicht LittleBigPlanet voor Vita
Live action teaser van Steel Battalion: Heavy Armor vrijgegeven
Nieuwe teaser trailer voor Tomb Raider getoond
Reacties (2)
6.160 XP
01:47, 17 jul
2.668 XP
18:33, 1 mrt