Mass Effect 3 | PS3

Releasedatum: 8 maart 2012
Door Christian Vuye  2 februari 2012 om 12:45 | 360, PS3, PC

Mass Effect 3 komt naar mobiele platformen

Electronic Arts heeft aangekondigd dat er een mobiele versie in ontwikkeling is van de aankomende role-playing game Mass Effect 3.

De game zelf zal niet een directe overstap maken naar Android, iOS of de mobiele platformen van Sony en Nintendo. Electronic Arts maakt namelijk bekend dat het een product zal uitbrengen voor de mobiele platformen dat verbonden zal zijn met Mass Effect 3 en dat deel uit zal maken van het Galaxy at War-systeem. Verdere details wil EA echter nog niet kwijt.

Het kan dus goed zijn dat het hier gaat om een mobiele applicatie die je statistieken in de singleplayer verbetert en waarmee je op pad je galactische strijd kunt voortzetten, zoals de coöperatieve mutliplayer dat doet. Aan de andere kant zou het natuurlijk ook een echte game kunnen zijn. Electronic Arts belooft voor de release van Mass Effect 3 nog duidelijk te maken wat de mobiele versie van Mass Effect 3 precies inhoudt. 

Wij zijn recent aan de slag geweest met het begin van Mass Effect 3. Binnenkort kun je daarvan een impressie verwachten en een interview met één van de ontwikkelaars van de game.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (2)

  1. black2death's avatar
    black2death
    2.450 XP
    14:56, 2 feb
    hoe meer ik van deze game zie, hoe minder ik kan wachten.

    ik hield al van deel 2 en deel 3 zal niet anders zijn denk ik.
  2. Ap0c NL's avatar
    Ap0c NL
    604 XP
    19:38, 2 feb
    deel 1 was toch echt beter dan deel 2 ondanks de GUI in ME2. ME3 gaat dat gelukkig weer goedmaken.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.