Need for Speed: Hot Pursuit | PS3

Releasedatum: 18 november 2010
Door Christian Vuye  5 december 2011 om 09:20 | PC, 360, PS3

EA: 'Verlopen online pass kan gratis vernieuwd worden'

Electronic Arts laat weten dat kopers van nieuwe games gratis een nieuwe online pass kunnen krijgen, mits de online pass bij het gekochte exemplaar verlopen is.

Gisteren ontstond er op het forum van Electronic Arts een kleine rel. Diverse forumgebruikers klaagden namelijk dat ze een game nieuw hadden gekocht, maar dat de code om de online pass te activeren, verlopen is.

Vele van deze gebruikers zijn teruggegaan naar de winkel waar ze het spel gekocht hebben voor een ander exemplaar, maar ook die codes bleken al in gebruik te zijn. Zelfs de vervangende codes die ze kregen van EA's klantenservice zouden verlopen zijn.

Electronic Arts laat vandaag weten dat de meeste online pass codes niet verlopen, maar dat er uitzonderingen op de regel zijn zoals Need for Speed: Hot Pursuit en Dragon Age II. De uitgever zal mensen die last hebben van een verlopen code gratis van een nieuw exemplaar voorzien.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (2)

  1. LunaSense's avatar
    LunaSense
    2.317 XP
    13:19, 5 dec
    Ik vraag mij altijd af hoe groot de geloofwaardigheid van dat soort berichten op een forum zijn. Natuurlijk kan er een misser tussen de codes zitten, maar dat je meerdere malen een verkeerde code krijgt, lijkt mij toch onwaarschijnlijk.
  2. delix17's avatar
    delix17
    129 XP
    21:28, 5 dec
    hahhaah koop je een game en wil je online en dan gaat het niet omdat je code niet werkt ea schaamt zich diep van binnen vast wel
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.