Assassin's Creed | PS3

Releasedatum: 15 november 2007
Door Tom Boshouwers  21 oktober 2011 om 16:50 | PS3, 360, PC

Sony Pictures koopt filmrechten Assassin's Creed

Het idee om de Assassin's Creed franchise te verfilmen spookt al langer rond. De kans dat er een film komt over de serie van Ubisoft wordt weer een stuk groter nu Sony Pictures de filmrechten heeft gekocht.

In een veiling voor de rechten streed Sony Pictures onder andere tegen Universal. Sony was bereid het meeste te betalen en heeft nu de rechten in handen. Het contract met Ubisoft om Assassin's Creed films te maken is nog niet helemaal rond, maar de onderhandelingen zijn al in de laatste fase.

Ubisoft opende in mei een filmdivisie om uit te zoeken of er in Hollywood interesse is in de franchise van het Franse bedrijf. Vorig jaar kwam er al een film over de Prince of Persia games uit en volgend jaar moet een animatieserie verschijnen van de Rayman raving Rabbids franchise. Behalve een film over Assasin's Creed wil Ubisoft ook nog graag films zien over Splinter Cell en Ghost Recon.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (13)

  1. PS3TheBest's avatar
    PS3TheBest
    2.260 XP
    16:51, 21 okt
    Het lijkt mij echt cool, een film van Assassin's Creed.
  2. LunaSense's avatar
    LunaSense
    2.317 XP
    16:57, 21 okt
    Zelf bij een spel van dit kaliber zeg ik: maak nou géén gamefilm. Games en films moeten niet met elkaar worden vergeleken.

    Avatar: bloedmooie en goedlopende film, Avatar the game: zoog van hier tot Tokio. Het voorbeeld is wel andersom, maar tot nu toe ken ik geen enkel goed lopend project wat te maken heeft met het verfilmen/vergamen van een bestaand goed lopend project. Wink

    Als ''Assassins Creed tha movie'' niet goed aanslaat bij het grote publiek, kan het flinke imagoschade voor de game opleveren. Imagoschade is een van de ergste schade die je kan oplopen in de entertainment.
  3. modern's avatar
    modern
    735 XP
    16:58, 21 okt
    Sony die een film gaat maken? nee dankje.
    grapje lijkt me vet Tongue
  4. PS3TheBest's avatar
    PS3TheBest
    2.260 XP
    17:04, 21 okt
    Heb je nog nooit van Sony Pictures gehoord? dat zijn allemaal films van Sony.
  5. Musti's avatar
    Musti
    2.105 XP
    03:13, 22 okt
    Jij maakt zeker een grapje? Sony Pictures is een van de grootste filmstudio's...
  6. WatchThemFlee89's avatar
    WatchThemFlee89
    60 XP
    17:33, 21 okt
    Niiiiiice Very Happy!
  7. Nabieb's avatar
    Nabieb
    944 XP
    20:36, 21 okt
    Cool. Ik hoop echt dat het een goede film word.
  8. Status-Black's avatar
    Status-Black
    694 XP
    21:54, 21 okt
    Oorspronkelijk geplaatst door LunaSense
    Zelf bij een spel van dit kaliber zeg ik: maak nou géén gamefilm. Games en films moeten niet met elkaar worden vergeleken.

    Avatar: bloedmooie en goedlopende film, Avatar the game: zoog van hier tot Tokio. Het voorbeeld is wel andersom, maar tot nu toe ken ik geen enkel goed lopend project wat te maken heeft met het verfilmen/vergamen van een bestaand goed lopend project. Wink

    Als ''Assassins Creed tha movie'' niet goed aanslaat bij het grote publiek, kan het flinke imagoschade voor de game opleveren. Imagoschade is een van de ergste schade die je kan oplopen in de entertainment.

    Ik ben het niet helemaal met je eens.. Tuurlijk.. veel verfilmingen zijn een flop geworden..
    Echter.. Er was vorig jaar ook Assassins Creed Lineage.. Was een kort filmpje.. maar toch wel vet om te zien..
    Als Sony er in ieder geval voor zorgt dat ze Ubisoft bij het filmen betrokken houden.. dan moet het wel goed komen.. En dan moeten ze natuurlijk wel een op zichzelf staande film maken.. niet 1 die gerelateerd is aan 1 van de AC games..
  9. Joey Lathouwers's avatar
    Joey Lathouwers
    31 XP
    22:19, 21 okt
    ik zou een film maken van het betsaan van onze grote vriend Ezio Auditore Da Firenze zijn verhaal staat tot nu toe 75% van de games in de spotlights en denk dat het verhaal van de 3 games van ezio een hele mooie film kan worden!
  10. grangeke's avatar
    grangeke
    3.283 XP
    23:45, 21 okt
    ASC heeft nu niet te zeggen zoveel spectaculaire momenten zoals prince of persia en al die special effects.

    ASC zou echt een gewone film moeten krijgen maar dan een mix van Ironclan, Braveheart, Assassin (of zoiets) en priest.
    De epische momenten van Braveheart.
    Het krachtmoment der strijd van Ironclad.
    De vechtkunsten van Priest.
    Het intellectualistische gedachten gang van Assassin.
    Ik zie het eigenlijk al gedeeltelijk voor mij....

    *droom, droom, droom*
    Ah, fantasie hebben is toch zo leuk.... XD
  11. markiewong's avatar
    markiewong
    539 XP
    23:59, 21 okt
    was laura croft/tomb raider ook niet van orgineel een game? maar werd meer dan succesvol verfilmd
  12. son of a xgn gun's avatar
    son of a xgn gun
    757 XP
    20:52, 23 okt
    lijkt me wel een coole film
  13. danser1979's avatar
    danser1979
    9 XP
    02:51, 30 jan
    Assassin Creed Film bestaat al maar is iets meer dan een half uur.
    Sterke verhaallijn en alle personages kloppen maar jammer genoeg niet de belangrijkste persoon van het verhaal; Ezio Auditore.
    Hij lijkt totaal niet op Ezio van de game. Maar als je naar de rest van de familie en andere personages kijkt, Wel!!!
    Voor de rest is het een TOP Film om naar te kijken met actie en een goed verhaal.
    Ik hoop dat er snel een volledige film uit komt van Assassin Creed en hopen dat ze dan wel de juiste Ezio uit hebben gezocht. Zeker een film van dik anderhalf uur.
    En het zal helemaal een doorbraak zijn als de film in de bioscopen (wereldwijd) mag draaien, ook in 3D
    Doe jullie best Ubi
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.