Resistance 3 | PS3

Releasedatum: 9 september 2011
Door Jelle Baartmans  7 september 2011 om 12:00 | PS3

Insomniac wil verder met Resistance

Met Resistance 3 komt het lange verhaal van Resistance tot een einde, maar dit betekent niet dat we nooit meer iets van Resistance zullen horen. Er is namelijk meer op komst.

Tenminste, dat denkt Jon Paquette, schrijver bij Insomniac Games, de ontwikkelaar van de Resistance-franchise. Paquette noemt de wereld van Resistance nog steeds "vruchtbare grond".

De schrijver verzekert ons dat het verhaal van de hoofdpersonen Nathan Hale en Joe Capelli afgelopen is, maar dit betekent volgens hem niet per definitie dat het verhaal van Resistance daarmee ook is afgelopen.

Paquette is voldaan met het einde in Resistance 3. Naar eigen zeggen wilde de schrijver er zeker van zijn dat het einde van de game geen cliffhangers zou bevatten waardoor iedereen nieuwsgierig zou worden naar wat er komen gaat.

Maar de man is zeer enthousiast over de toekomst van Resistance. Hij legt uit dat er in het universum van Resistance meer is dan Nathan Hale en Joe Capelli, genoeg nog om nieuwe games mee te maken en genoeg om weer een fantastische speelervaring te bieden.

Resistance 3 verschijnt op 9 september in de winkels, natuurlijk exclusief voor de PlayStation 3. Twijfel je nog of je de game wel of niet zal kopen? Laat je overtuigen door onze recensie van het spel.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (1)

  1. Mictra's avatar
    Mictra
    34 XP
    14:39, 7 sep
    Natuurlijk gewoon doorgaan Resistance was al de eerste shooter van allemaal!!
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.