Fallout fan maakt werkende Pip-boy 3000
Iedereen die ooit een van de laatste twee Fallout games heeft gespeeld is bekend met de Pip-boy 3000. Dit handige apparaatje zit om je arm en hiermee kun je alles regelen wat er maar te regelen valt in de Fallout games.
Een echte fan heeft nu een Pip-boy 3000 gebouwd die nog werkt ook. Op Youtube heeft deze fan, met de toepasselijke naam MyMagicPudding, zijn creatie getoond. De hele Pip-boy werkt, er is alleen een klein probleem. Door alle kabels is het niet meer mogelijk om het apparaat om je arm te dragen. Een kleine teleurstelling voor een verder briljante creatie. Bekijk de Pip-boy 3000 hieronder in een video:
De Fallout fans schieten de laatste tijd als paddenstoelen uit de grond. Vorige week wisten we jullie nog te vertellen over een vrouw die voor haar vriend een Fallout 3-variant heeft gemaakt van het bordspel Monopoly.



Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Samurai Warriors: Chronicles 2nd aangekondigd voor 3DS
Ontwikkelaarsdagboek geeft overzicht LittleBigPlanet voor Vita
Live action teaser van Steel Battalion: Heavy Armor vrijgegeven
Nieuwe teaser trailer voor Tomb Raider getoond
Jet Set Radio voor PlayStation Vita aangekondigd
Reacties (9)
3.578 XP
16:21, 4 sep
1.180 XP
16:26, 4 sep
Ziet er best vet uit maar het lijkt wel alsof die knopjes beetje stroef gaan.
Maarja wat boeit dat als je zoiets hebt gemaakt
1.365 XP
17:35, 4 sep
zaten er maar zulke mooie stukjes technologie in de collectors edition's, dan is het de moeite waard om er €150,- voor neer te leggen.
6.176 XP
18:37, 4 sep
3.018 XP
19:21, 4 sep
4.608 XP
22:16, 4 sep
706 XP
00:48, 5 sep
moest ik aan predator denken
511 XP
09:49, 5 sep
797 XP
14:38, 5 sep