Trine 2 krijgt een releasedatum
De platformgame Trine 2 stond eerst gepland voor de lente van dit jaar maar liep vertraging op. Frozenbyte en Focus Home Interactive kondigen nu eindelijk een releasedatum aan voor deze side-scrolling game.
Frozenbyte en Focus Home Interactive zeggen dat Trine 2 ergens in het vierde kwartaal van dit jaar uit zal komen voor de PlayStation 3, Xbox 360 en PC. Dat is dus ergens in de maanden oktober, november en december.
In Trine 2 kun je met de magiër, dief en ridder aan de slag die ook schitterden in het vorige deel. Met deze drie karakters neem je deel aan een side-scrolling avontuur vol met puzzels. Dit keer kun je ook met meerdere spelers aan de actie deelnemen, aangezien deze game met drie spelers in co-op speelbaar is in zowel een offline- als online modus.
Dit keer verschijnt er ook een Collector's editie van de game. In deze editie vind je naast de game ook een CD met muziek van het spel. Het eerste deel werd door ons goed beoordeeld en kreeg een 8,0 in de recensie.

Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Samurai Warriors: Chronicles 2nd aangekondigd voor 3DS
Ontwikkelaarsdagboek geeft overzicht LittleBigPlanet voor Vita
Live action teaser van Steel Battalion: Heavy Armor vrijgegeven
Nieuwe teaser trailer voor Tomb Raider getoond
Jet Set Radio voor PlayStation Vita aangekondigd
Reacties (9)
3.578 XP
14:53, 26 aug
61 XP
15:44, 26 aug
453 XP
15:45, 26 aug
Deel 2 beloofd geen veranderen in die twee aspecten ..
587 XP
19:23, 26 aug
61 XP
20:46, 26 aug
797 XP
00:25, 27 aug
380 XP
19:35, 27 aug
797 XP
23:19, 28 aug
61 XP
10:51, 30 aug