Vijftig procent korting op THQ-games in Amerikaanse PSN-sale
Sony en THQ hebben samen een toffe deal gesloten waarbij een aantal THQ-games voor aanzienlijk wat minder geld over de toonbank zullen gaan.
We hebben het hier dan wel over een digitale toonbank, namelijk die van de PlayStation Store. En niet zomaar een PlayStation Store, maar de Amerikaanse Store. Let dus goed op, deze actie geldt niet in de Europese Store. Je kunt echter wel gewoon via je Nederlandse PlayStation 3 een Amerikaans account aanmaken, waar in een ver verleden een tutorial voor is verschenen op ons forum. Vergeet dan vooral niet om ook Amerikaanse PSN-kaarten te kopen.
Je zult vijftig procent korting krijgen op de volgende games:
- MX vs. ATV Untamed
- MX vs. ATV Reflex
- Red Faction: Guerilla
- Red Faction: Battlegrounds
- Stacking
- Costume Quest
Daarnaast is er ook vijftig procent korting op een hoop downloadbare content, maar daar moet je wel de Amerikaanse games voor hebben om het te kunnen gebruiken. DLC is in de aanbieding voor de volgende games:
- MX vs. ATV Alive
- MX vs. ATV Reflex
- Red Faction: Guerilla
- Red Faction: Battlegrounds
- Saints Row 2
- UFC Undisputed 2010
- WWE Smackdown vs. Raw 2011
- Stacking
- Costume Quest
- You Don't Know Jack
De uitverkoop begint vandaag en eindigt op 1 augustus. Wil je dus een van deze games of DLC kopen, dan zul je snel een Amerikaanse PSN-kaart aan moeten schaffen.



Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Samurai Warriors: Chronicles 2nd aangekondigd voor 3DS
Ontwikkelaarsdagboek geeft overzicht LittleBigPlanet voor Vita
Live action teaser van Steel Battalion: Heavy Armor vrijgegeven
Nieuwe teaser trailer voor Tomb Raider getoond
Jet Set Radio voor PlayStation Vita aangekondigd
Reacties (2)
559 XP
09:27, 27 jul
- Google naar een MacDonalds in Amerika en gebruik dat adres. (Ze zullen in het verleden wel veel bluray opgestuurd hebben gekregen)
190 XP
13:33, 27 jul