Thief 4 | PS3

Releasedatum: 2012
Door Alwin Wubs, 28 april 2011 om 09:49 | PC, 360, PS3

Productie Thief 4 nu echt begonnen

De afgelopen tijd was ontwikkelaar Eidos Montreal voornamelijk met Deus Ex: Human Revolution bezig, maar vanaf nu worden de pijlen op Thief 4 gericht.

Jonathan Jacques-Belletete, de art director van Deus Ex, verklaarde dit tegenover Eurogamer. Volgens hem nam het team achter Deus Ex: Human Revolution tot voor kort de hoofdruimte in beslag, maar is die nu ingenomen door de ontwikkelaars van Thief 4. Hij beschrijft de situatie als volgt:

"De afgelopen vier jaar zat alle ontwikkelaars van Deus Ex in dezelfde ruimte, met tonnen aan concept art en papieren aan de muren gespeld... De dag dat we die van de muren af haalden, zaten de makers van Thief in onze stoelen. Het was een rare dag."

Volgens Jacques-Belletete is het team achter Thief 4 'kickass' en is het project in ontzettend goede handen. Verder weet hij niets over de game te melden, behalve dat het spel erg goed gaat worden.

Thief 4 is nog niet officieel onthuld, hoewel Eidos Montreal al eerder heeft toegegeven dat de game in ontwikkeling is.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (5)

  1. HD-Gamer's avatar
    HD-Gamer
    252 XP
    09:57, 28 apr
    Thief 4, nooit van gehoord. 't zal wel .
  2. q4roel's avatar
    q4roel
    3.581 XP
    10:52, 28 apr
    Zo, mijn dag is weer goed. Thief 2 en 3 kapotgespeeld vroeger.
  3. DHGamer's avatar
    DHGamer
    1.124 XP
    17:01, 28 apr
    Nog nooit een Thief game gespeeldWink misschien deze welVery Happy
  4. Vogel's avatar
    Vogel
    1.249 XP
    20:19, 28 apr
    Eindelijk
    hopelijk is het zo goed als de voorgaande delen
  5. Darkness's avatar
    Darkness
    4.813 XP
    23:36, 28 apr
    Schaam mij heb nooit zelf een thief game gespeeld misschien als deze mij genoeg kan boeien dat het de eerste word.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.