Bayonetta | PS3

Releasedatum: 8 januari 2010
Door Tom Boshouwers  18 maart 2011 om 17:30 | PS3, 360

Ninja Gaiden producent vindt Bayonetta achterhaald

Bayonetta verscheen vorig jaar en haalde wereldwijd mooie scores. Ook wij waren erg tevreden en beloonde de game met een 8,5. De ontwikkelaar van Ninja Gaiden, Team Ninja, vindt de game achterhaald.

In een interview met het magazine Play laat Yosuke Hayashi, producent bij Team Ninja, zich uit over Bayonetta. De game had een grote impact op het 3D-actie genre, maar Hayashi vindt de game achterhaald. Er zaten wel goede dingen in, maar als je kijkt naar hoe de game gemaakt is, kan het veel beter.

Ninja Gaiden II is inmiddels ook achterhaald gaat Hayashi verder. Daarom is er door Team Ninja ook besloten om Ninja Gaiden III van de grond af opnieuw op te bouwen. Zo kan de ontwikkelaar de best mogelijke game maken die ook nog van deze tijd is. En daar zeggen wij natuurlijk geen nee tegen.

Hayashi zegt dat de ontwikkelaar zich niet zozeer richt op het maken van een heel moeilijke game. Komt het zo uit dat de game moeilijk is, dan is dat mooi meegenomen. De fans zullen in ieder geval niet teleurgesteld worden met Ninja Gaiden III.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (7)

  1. bgerris's avatar
    bgerris
    794 XP
    17:44, 18 mrt
    Gaan ze nu nog lopen zaniken op banyonetta beetje laf
  2. Braadworst's avatar
    Braadworst
    2.862 XP
    17:47, 18 mrt
    bgerris=back!
  3. Ubiytsa's avatar
    Ubiytsa
    6.548 XP
    18:58, 18 mrt
    Bayonetta is een goede game, maar ivm Ninja Gaiden stelt het weinig voor.
  4. burhan42's avatar
    burhan42
    916 XP
    19:32, 18 mrt
    Bayonetta vond ik echt op hoor het was gwn devil may cry maar dan een vrouw als hoofd persoon.

    (Ik weet dat zelfde makers aan deze game hebben gesluitelt Smile )
  5. DaVe295's avatar
    DaVe295
    2.544 XP
    18:23, 19 mrt
    Ik geef ze niet echt gelijk Bayonetta deed echt veel nieuws ik vond er dan wel niks aan maar ik hou ook niet zo van vrouwen in de hoofdrol behalve lara.
  6. zalikffmeelopen's avatar
    zalikffmeelopen
    1.356 XP
    10:29, 20 mrt
    Ik vond Bayonetta geen zak aan. Maar dat is mijn mening, misschien teveel van dat soort spellen achter elkaar gespeeld.
  7. w00tmc's avatar
    w00tmc
    225 XP
    19:32, 21 mrt
    Bayo had tetjes! Kan je toch neit over zeiken? :]
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.