Need for Speed: Hot Pursuit | PS3

Releasedatum: 18 november 2010
Door Eke Bosman  7 oktober 2010 om 11:31 | Wii, PS3, 360

Criterion Games wil meer Burnout en Need for Speed

Als het aan Criterion Games ligt, kunnen we in de toekomst nog meer Need for Speed en Burnout games verwachten. De ontwikkelaar heeft er zin in, aldus producer Craig Sullivan.

Criterion Games heeft de smaak te pakken. Ze zit momenteel in de eindfase van de ontwikkeling van Need for Speed: Hot Pursuit en heeft daarmee bijna haar zoveelste race game in de winkelrekken liggen. Criterion is voornamelijk bekend van de succesvolle Burnout franchise, waarvan de laatste titel alweer twee jaar geleden verscheen.

"Wil ik graag een nieuwe Burnout game maken? Ja. Wil ik graag een nieuwe Need for Speed maken? Ja. Wil ik graag iets compleet nieuws maken? Dat ook: ik houd gewoon van games maken. Het maakt me eigenlijk niet uit welke game, want Burnout is niet beter dan Need for Speed en andersom ook niet," aldus Sullivan.

"Black (first-person shooter voor de vorige generatie PlayStation en Xbox), Need for Speed, Burnout: ze waren allemaal geweldig. Zolang we maar het idee hebben dat het leuk is, gaan we met volle overtuiging aan de slag met een nieuwe game."

Het zal waarschijnlijk nog even duren tot we met de nieuwe Burnout aan de slag kunnen. De nieuwste Need for Speed moet namelijk nog uitkomen. Maar alles goed gaat, komt het spel al op 18 november uit voor de Wii, Xbox 360 en PlayStation 3. Wat er daarna gaat gebeuren, weet alleen Criterion Games.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (11)

  1. Fix1985's avatar
    Fix1985
    1.551 XP
    11:53, 7 okt
    hopelijk blijven ze nog ff bij electronic arts en peppen ze de nfs reeks weer naar hun ouwe status.
  2. Dravir's avatar
    Dravir
    7.636 XP
    11:56, 7 okt
    in plaats van het kijken naar meer, zou ik vooral voor de kwaliteit gaan zoals goed te zien is bij burnout paradise (en dus niet voor MEER)! en evt nog wat dlc.
  3. q4roel's avatar
    q4roel
    3.581 XP
    13:53, 7 okt
    Burnout Paradise is de mest racing game in jaren, dus als ze die (kwaliteits)lijn voort zetten, ben ik blij.
  4. opii's avatar
    opii
    1.119 XP
    13:53, 7 okt
    NFS moet weer top worden ! laat ze daar maar op concentriren.
  5. ghalid18's avatar
    ghalid18
    3.886 XP
    21:56, 7 okt
    in ieder geval doet het deze studio veel beter in de race genre zeker met Burnout en NFS os het een favoriet
  6. B--T--B-8's avatar
    B--T--B-8
    6.176 XP
    14:09, 7 okt
    Ik wil ook wel weer eens een nieuwe Burnout zien.
    Maar idd zoals Dravir zegt, we een game van kwaliteit dan.
  7. Oliwier's avatar
    Oliwier
    858 XP
    14:12, 7 okt
    ik vind het allebei goed games maar ik vind dat burnout moeilijker is want bij NFS kan je niet verkeerd rijden en je neemt nooit de verkeerde afslag bij Burnout kan je ook de langere of verkeerde weg nemen
  8. AssassinsCreedII's avatar
    AssassinsCreedII
    1.410 XP
    16:38, 7 okt
    zijn allebei goede games en zou er idd wel meer van willen zien
  9. Alyss's avatar
    Alyss
    3.024 XP
    20:20, 7 okt
    Ik zit niet speciaal op die 2 games te hopen. Iets nieuws zou voor mij ook goed nieuws zijn.
  10. l3ulletBoy's avatar
    l3ulletBoy
    3.585 XP
    19:12, 9 okt
    de nieuwe need for speed is wel erg vet, maar van mij kan ee nieuwe burnout ook wel komen Wink
  11. yevve's avatar
    yevve
    1.471 XP
    15:44, 22 jan
    Ik heb liever burnout dan GT, aangezien GT meestal enkel race is...
    Dus burnout zou welkom zijn Very Happy.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.