Ook Capcom zegt dit jaar 'nee' tegen de GamesCom
Eerder deze maand werd bekend dat SEGA helaas niet aanwezig kan zijn op de GamesCom. Vandaag is gebleken dat SEGA niet de enige uitgever is die zal schitteren door afwezigheid.
Ook Capcom heeft af moeten zeggen voor de grootste Europese gamesbeurs van 2010. De reden van Capcom heeft alles te maken met het feit dat er maar twee games zijn die de uitgever kan tonen, waarvan één niet eens zeker is. Het gaat hier om Dead Rising 2 en Sengoku Basara Samurai Heroes. De eerste Dead Rising is verboden in Duitsland en volgens Capcom is de kans groot dat om deze reden Dead Rising 2 niet aan het publiek getoond mag worden op de GamesCom.
Alleen Sengoku Basara Samurai Heroes blijft dan over, maar Capcom vindt het te ver gaan om voor maar één game naar de GamesCom te gaan. Uiteindelijk is er dus besloten om niet op de GamesCom aanwezig te zijn voor publiek.
Overigens heeft onze Bas beide games van Capcom al bekeken. Wat hij ervan vindt, zie je in deze reportage of lees je in deze impressie.



Allen voor één in de multiplayer trailer van Binairy Domain
Mass Effect 3 demo vroeger beschikbaar met Facebook app
Ridge Racer Unbounded uitgesteld, krijgt speciale day-one editie
Vijf Vita games inmiddels beschikbaar op PSN
Volgende Xbox moet tien keer krachtiger zijn om Epic's Samaritan te draaien
DLC-lijst Street Fighter X Tekken al bekend voor release
Reacties (10)
729 XP
14:20, 23 jul
4.786 XP
14:35, 23 jul
234 XP
15:42, 23 jul
1.339 XP
17:39, 23 jul
3.376 XP
22:39, 23 jul
2.916 XP
17:47, 23 jul
4.398 XP
12:02, 24 jul
Inderdaad zeer zielig dat ze de game verbieden, als het over nazies gaat zeggen ze neen, gaat het over zombies zeggen ze neen, is er geweld in zeggen ze neen, wat een kinderland is dat geworden.
5.538 XP
14:30, 24 jul
1.197 XP
10:31, 25 jul
hoop ik ook
3.381 XP
21:21, 25 jul