inFamous 2 | PS3

Releasedatum: 10 juni 2011
Door Max van Zeeland, 6 juli 2010 om 11:48 | PS3

Naughty Dog bood helpende hand bij inFamous ontwikkeling

In een recent interview met de game director van inFamous vertelde hij dat zijn studio Sucker Punch iets van onschatbare waarde hadden bij de maak van die game, namelijk een extra steuntje in de rug van Naughty Dog.

Sucker Punch zegt dat inFamous nooit zo goed zou zijn zonder het advies dat ze van Naughty Dog, de makers van Uncharted, kregen, drie maanden voordat de game in de winkels zou komen te liggen.

"Testers begrijpen niet wat je met een level wil bereiken, terwijl iemand die dag in dag uit met Uncharted werkt dat wel kan.

"Het voelt als feedback uit een vertrouwde bron. Deze mensen proberen je er niet bij te naaien, maar steunen je en bieden je die informatie die je niet van een ander kan krijgen," aldus development director Chris Zimmerman van Sucker Punch.

Het komt niet vaak aan het licht dat studio's elkaar advies geven, omdat het meestal toch concurrenten van elkaar blijven. Echter heeft de goede raad van Naughty Dog zelfs tot een bezoekje van het team bij Sucker Punch geleid. Hier hebben ze naar eigen woorden veel inspiratie gevonden.

Momenteel werkt Sucker Punch aan inFamous 2. Zimmerman zegt dat het het doel is van de studio om een verbetering die Naughty Dog ook presenteerde te evenaren, of misschien zelfs te overtreffen. Zimmerman spreekt natuurlijk over de overgang van Uncharted naar Uncharted 2. Laten we hopen dat inFamous 2 ook dat niveau kan halen.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (10)

  1. ComEpsilon's avatar
    ComEpsilon
    5.089 XP
    11:52, 6 jul
    Ik ben zeer benieuwd, kheb van den 1 enkel de demo gespeeld, maar tegen de tijd dat deze uitkomt haal ik InFamous wel uit de budgetbak
  2. inva1337's avatar
    inva1337
    3.025 XP
    12:20, 6 jul
    Het komt niet vaak aan het licht dat studio's elkaar advies geven, omdat het meestal toch concurrenten van elkaar blijven. Echter heeft de goede raad van Naughty Dog zelfs tot een bezoekje van het team bij Sucker Punch geleid. Hier hebben ze naar eigen woorden veel inspiratie gevonden.

    Binnen SCE is dit vrij normaal, het zijn dan ook niet echt concurrenten Wink. Op deze manier halen ze wel het meeste uit het apparaat.
  3. eriken1's avatar
    eriken1
    3.021 XP
    13:14, 6 jul
    Ook omdat ze samen bij sony zitten dan? Denk wel dat deze game vet wordVery Happy hoop het tenminste vond deel 1 ook al goed namelijkSmile
  4. Smaard's avatar
    Smaard
    1.339 XP
    13:52, 6 jul
    Dit zijn inderdaad geen concurenten, ze zitten allemaal onder Sony. En Sony heeft er ook alleen maar baat bij als deze sub organisaties samen werken en betere games leveren.
  5. Julian's avatar
    Julian
    5.876 XP
    15:14, 6 jul
    Netjes dat ze dit doen, wil ik ook wel is zien bij twee studios die onder Microsoft zitten.
  6. IDWGROEP's avatar
    IDWGROEP
    2.739 XP
    17:47, 6 jul
    Dit is zeker netjes Naugthy Dog heeft zekers wel kennis van de PS3 leuk dat ze die kennis toch delen dat is alleen maar goed.
  7. Talgees4's avatar
    Talgees4
    907 XP
    18:54, 6 jul
    Ik hoop dat het inderdaad even zot wordt als ze zeggen
  8. JCVito1989's avatar
    JCVito1989
    3.018 XP
    23:27, 6 jul
    Mooie samenwerking. Dit vind ik toch een van de toppunten van PS3, dat alle ontwikkelaars van elkaars kennis gebruik kunnen maken.
  9. DominusNL's avatar
    DominusNL
    3.578 XP
    23:56, 6 jul
    Een mooi gebaar van Naughty Dog. Ik hoop dat ontwikkelaars dit in de toekomst steeds meer gaan doen, zodat we (al is het maar een klein beetje) steeds betere games krijgen. Smile
  10. Mr_Klojjo!!'s avatar
    Mr_Klojjo!!
    2.681 XP
    13:47, 11 jul
    nice tog ! Very Happy
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.