THQ werkt aan downloadbare titels
THQ heeft bekendgemaakt dat het dit jaar maximaal zes games beschikbaar zal maken voor Xbox Live Marketplace en PlayStation Network.
Wie vindt dat er niet genoeg THQ-games beschikbaar zijn op Xbox Live Marketplace of PlayStation Network zal binnenkort niet meer hoeven te klagen. In een recent interview met Joystiq heeft Danny Bilson, vicepremier bij THQ, gezegd dat het bedrijf werkt aan heel wat downloadbare titels die dit jaar nog moeten verschijnen.
Zo zullen er maximaal zes games verschijnen die gebaseerd zijn op de grote franchises van THQ. De uitgever hoopt dus dat de downloadbare spellen meer gamers naar zijn grote franchises gaat lokken. Bepaalde games zouden ook gratis verkrijgbaar zijn bij de release. Over welke games en franchises het precies gaat is momenteel nog niet duidelijk.
Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (6)
1.339 XP
13:40, 18 mrt
2.726 XP
13:58, 18 mrt
2.024 XP
17:26, 18 mrt
3.024 XP
21:42, 18 mrt
4.786 XP
22:11, 18 mrt
9.347 XP
22:41, 18 mrt