Veel DLC voor Just Cause 2 op komst
Avalanche Studios heeft in een interview verteld dat het nog lang geen tijd is om Just Cause 2 in de kast te doen zodra je klaar bent met de verhaallijn. Er komt namelijk nog aardig wat content aan.
Peter Johansson van Avalanche Studios zegt dat de studio van plan is om nog veel DLC uit te brengen voor Just Cause 2. Volgens Johansson gaan we zeker plezier hebben, al mag hij nog geen details geven.
De ontwikkelaar benadrukt dat Just Cause 2 veel meer is dan alleen een verhaallijn van enkele uren. Het verhaal is slechts een kwart van de totale game, en gaat het om het voltooien van zoveel mogelijke andere missies en doelstellingen.
Na 55 uur spelen zit Johansson zelf pas op 60% van de totale game. Volgens hem is er dus al genoeg te doen voordat je überhaupt aan downloadbare content toekomt.
Verder vertelt hij dat het op de PlayStation 3 mogelijk is om stunts op te nemen en deze op Youtube te plaatsen, terwijl daar geen sprake van is bij de Xbox 360 versie:
"Er is besloten dat dit een exclusief onderdeel voor de PlayStation 3 zal worden. Je weet hoe het er aan toe gaat in dit werk,"aldus Peter Johansson.
Just Cause 2 komt op 26 maart uit voor de PlayStation 3 en de Xbox 360. Johansson sluit af met de mededeling dat hij erg trots is een grappige, overdreven en leuke game te hebben gemaakt. "Ik wil een grijphaak in het echte leven! Dat ding is zo vet", zo sluit de enthousiaste ontwikkelaar af.



Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (6)
2.726 XP
11:08, 18 mrt
1.339 XP
11:09, 18 mrt
Zelf ben ik overigens niet zon fan van DLC voor games.
1.951 XP
12:56, 18 mrt
2.543 XP
17:16, 18 mrt
3.024 XP
21:31, 18 mrt
9.347 XP
22:26, 18 mrt