Sonic the Hedgehog 4 niet gemaakt door SEGA zelf
SEGA is ons op de site van Sonic the Hedgehog 4 al tijden lekker aan het maken. Zo blijkt maar weer dat SEGA heel trots is dat haar mascotte weer een game krijgt. De game zelf wordt echter helemaal niet gemaakt door SEGA zelf.
De game Sonic the Hedgehog 4 wordt niet door SEGA, of door een andere studio die onder SEGA valt, ontwikkeld. De game wordt namelijk gemaakt door studio Dimps. Dit is te zien op de Xbox Live Marketplace pagina van Sonic the Hedgehog 4.
Dimps heeft al eerder ervaring met de tweedimensionale Sonic games. Zij zorgde eerder al voor de driedelige Sonic Advance-serie op de Game Boy Advance en voor Sonic Rush en Sonic Rush Adventure op de Nintendo DS. Verder is Dimps ook nog verantwoordelijk voor een aantal Dragon Ball Z games.
Sonic the Hedgehog 4 verschijnt deze zomer in verschillende episodes op het PlayStation Network, de Xbox Live Marketplace en WiiWare. Alle informatie over deze game verzamelen we op deze gamepagina.


Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Samurai Warriors: Chronicles 2nd aangekondigd voor 3DS
Ontwikkelaarsdagboek geeft overzicht LittleBigPlanet voor Vita
Reacties (6)
1.731 XP
09:53, 18 feb
9.351 XP
10:37, 18 feb
2.739 XP
11:11, 18 feb
851 XP
11:53, 18 feb
0 XP
14:33, 18 feb
2.425 XP
14:55, 18 feb