| Home | PlayStation 3 | Xbox 360 | Wii | Forum |
God of War III
» Nieuws

Sony maakt nog maar 13 euro verlies op iedere PS3 Slim

Platform: PlayStation 3 Door Jeffry van Geel op 6 Februari 10 om 13:08
Sony maakt nog maar 13 euro verlies op iedere PS3 Slim

Al sinds de release van de PlayStation 3 draait Sony verlies op iedere verkochte console. De afgelopen jaren is het bedrag dat er aan verlies geleden werd steeds verder gedaald, en ook nu is Sony weer dichter bij de nul.

Dankzij de PS3 Slim wist Sony het verlies al terug te brengen naar maar een paar tientjes, en op dit moment is dit zelfs nog maar 13 euro. Als je de verkoopcijfers in totaal bekijkt, lijkt dit natuurlijk nog steeds veel, maar de winst wordt gepakt op de verkoop van accessoires en software. Ook deze verkopen zijn goed de afgelopen tijd, dus echt verlies wordt er niet op de PS3 geleden.

De ontwikkelingen hebben de laatste jaren nooit stil gestaan en verwacht wordt dan ook dat Sony binnen een jaar zover is, dat de console geen verlies meer maakt. Dit is uiteraard alleen als Sony de prijs niet nogmaals verlaagt.

Translate MSN Bron
  • 6 stemmen
Log eerst in
Reacties op dit artikel (19)
  1. Avatar van Mr_Klojjo!!
    nice het komt wel goed met sony het is niet dat ze failliet gaan ofzo dus zo erg is het ook weer niet


    aight mami
  2. Avatar van Talgees4
    Met je eens
  3. Avatar van kinghim
    ze doen het nog heel goed, echte probleme hebbe ze niet
  4. Avatar van fenomenon nl
    13 euro is niet veel..maar tis nog steeds verlies..
    zonde eigenlijk
  5. Avatar van Dravir
    ook al koop iemand met een ps3 maar 1 spel van 50/60 euro, dan hebben ze dat verlies al weer terugverdiend, denk ik hoor! Wink
  6. Avatar van Dravir
    maar ze verlagen hem denk ik nog wel wat, want dan pas kunnen ze echt de strijd aangaan tegen microsoft en nintendo...
  7. Avatar van Alyss
    Eigenlijk gewoon niks aan de hand dus..
  8. Avatar van assaultpr0
    Netjes sony!
  9. Avatar van monoliet
    250 euro en dan komt hij op punt waar meer mensen intrese zullen hebben .+ geen uitstel meer van gt5 !!!
  10. Avatar van zzzzzmura
    Ben blij met mijn slim.
  11. Avatar van XahroNL
    Me tooVery Happy
  12. Avatar van IIGCBIIRuthless
    ze redden het wel
  13. Avatar van gamer_PS3
    lekker sonyVery Happy
    Ik heb mn 80 GB verkocht en slim 250GB gekochtSmile
    en ik ben er tevreden meeVery Happy
  14. Avatar van stephanj10
    13 miljoen euro is een hoop geld, ik wou dit ik het had Smile
  15. Avatar van Cooky
    Dat is niet veel verlies 13 euro op de Slim,dus binnen niet al te lange tijd gaan ze eindelijk winst maken.
  16. Avatar van Darkness
    hopelijk als ze winst gaan maken met de ps3 dat de games dan ook eindelijk is wat goedkoper worden
  17. Avatar van InStaKiLL
    Komt omdat Sony te veel wilde. Om meteen met blu ray aan de slag te gaan was een erg domme zet. aangezien ze nog steeds verlies maken op de ps3.
  18. Avatar van IDWGROEP
    Dat is zekers geen domme zet geweest die Blu-ray dat is alleen maar goed geweest zo word het voor iedereen mogelijk. Sony heeft met de Ps2 en de Dvd het net zo gedaan en daar heeft de Dvd maarkt een goede boost van gekregen. en ga nou niet zeuren van domme zet Microsoft is dom dat ze met veroudere techniek blijven komen.
  19. Avatar van InStaKiLL
    Gozer, zolang ze verlies blijven maken is dit nog steeds een erg domme zet. Verkopen ze er een miljoen, dan verliezen zij 13 miljoen. Eerst was het zelfs nog meer, toen was het meer dan 35 euro per console.
Reageer op dit artikel
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een reactie plaatsen.
Log in of maak hier een account aan.
Nieuw bij XGN Video
Adam Pull over God of War III
XGN Video
Interview
Datum:
14 Maart
Duur:
7:38 Minuten
God of War III
XGN Video
Recensie
Datum:
14 Maart
Duur:
5:40 Minuten
» Meer XGN Video's
XGN Recensies
» Meer recensies
Laatste Game Video′s
» Meer video's
Laatste Screenshots
» Meer screenshots
XGN Poll
De PlayStation Move...

Komt ipv mijn Wiimote

Is een vette na-aper

Is gewoon een stukje plastic

Wordt mijn eerste motion controller