Kane & Lynch 2: Dog Days | PS3

Releasedatum: 20 augustus 2010
Door Timo Voorn  16 januari 2010 om 15:30 | PS3, 360

Kane & Lynch 2 bevat een 'down-and-dead'-systeem

Het tweede deel uit de Kane & Lynch serie werd gisteren uit de doeken gedaan door middel van een aantal screenshots. Nu is er ook meer informatie over de game.

In een interview met de website VG247 heeft de regisseur van de game, Karsten Lund, namelijk laten weten dat Kane & Lynch 2: Dog Days een nieuw soort systeem omtrent het doodgaan bevat. Dit 'down-and-dead'- systeem werkt als volgt:

"In plaats dat je door een schot gelijk dood bent, krijg je in ons spel een tweede kans. De camera zal zich naar de vijand toe draaien die jou heeft neergeschoten. Vervolgens krijg je een kans om hem neer te schieten of je kunt terug naar een dekkingsplek kruipen om weer proberen op te staan.

Het 'down-and-dead' systeem gaat heel goed samen met ons coversysteem en geeft het een dynamischer gevoel. Als je namelijk bent neergeschoten, zul je naar een dekkingsplek moeten kruipen, maar aangezien elke dekkingsplek kapot kan, moet je goed nadenken over welke keuze je maakt," aldus Karsten Lund.

Kane & Lynch 2: Dog Days zal nu ook een online co-op bevatten, naast de online multiplayer. De release van het spel wordt verwacht in de tweede helft van het jaar. De eerste screenshots kun je op onze gamepagina checken.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (7)

  1. east_side's avatar
    east_side
    1.011 XP
    17:20, 16 jan
    Damm!!! ziet er goed uit Very Happy had de eerste deel gehaald en die was perfect aleen kon ik op een bepaald stuk niet verder en had ik hem weg gegeven Sad maar deze spel haal ik zoieso binnenVery Happy
  2. Cooky's avatar
    Cooky
    9.347 XP
    19:00, 16 jan
    Ik hoop dat die wel beter wordt dan deel 1,want die was niet zo best.
  3. kinghim's avatar
    kinghim
    851 XP
    12:01, 17 jan
    denk wel dat hij leuk gaat worde
  4. B--T--B-8's avatar
    B--T--B-8
    5.780 XP
    14:29, 17 jan
    Zo vernieuwend is dat toch ook weer niet. Bij Army of Two kan je ook gewoon naar dekking kruipen en schieten, je kan dan wel niet ineens weer opstaan.
  5. DaVe295's avatar
    DaVe295
    2.543 XP
    17:16, 17 jan
    Vond deel1 wel leuk maar niet geweldig kwam uiteindelijk niet verder dus ik hoop dat deze beter word
  6. Mr_Klojjo!!'s avatar
    Mr_Klojjo!!
    2.680 XP
    19:05, 17 jan
    maak een idee verbeter het in de 2e deel
  7. King Boo's avatar
    King Boo
    1.496 XP
    14:59, 19 jan
    vond deeltje 1 echt niet lekker spelen, dus dit wordt niks voor mij.. Alhoewel dit wel een leuk systeem is.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.