Resident Evil 5 | PS3

Releasedatum: 13 maart 2009
Door who, 19 december 2009 om 14:52 | PS3, 360

Meer details tweede contentpakket Resident Evil 5

Nadat eerder bekend werd dat BSAA-agent Josh Stone speelbaar zal zijn in Desperate Escape, zijn er nu meer details naar buiten gekomen over deze tweede contentpakket voor Resident Evil 5.

In Desperate Escape helpt Josh Stone een aangeslagen Jill Valentine ontsnappen uit het Tricell-complex. Jill blijkt niet helemaal bij zinnen te zijn nadat Tricell heeft getracht haar te brainwashen. Met de hulp van Josh zal Jill uit de handen van hordes vijanden zien te ontsnappen. Het uiteindelijke doel is om Chris Redfield en Sheva Alomar te helpen in hun gevecht tegen Albert Wesker.

Naast deze extra aanvulling op het verhaal van Resident Evil 5 is Capcom van plan om een tweede Costume Pack uit te brengen. Deze verschaft een Heavy Metal outfit voor Chris en een zakelijk outfit voor Sheva.

Desperate Escape zal vanaf 3 maart via Xbox Live en vanaf 4 maart via PlayStation Network verkrijgbaar zijn. Deze tweede contentpakket volgt Lost in Memories op welke vanaf 17 februari voor de Xbox 360 en vanaf 18 februari voor de PlayStation 3 beschikbaar is. Deze zal tevens vergezeld gaan met Costume Pack 1.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (6)

  1. okan119's avatar
    okan119
    1.053 XP
    18:24, 19 dec
    yes informatie enz lekker hoor
  2. Cooky's avatar
    Cooky
    9.347 XP
    19:30, 19 dec
    De details klinken in ieder geval goed.
  3. Dordt-Elite's avatar
    Dordt-Elite
    7.131 XP
    19:31, 19 dec
    cker, klinkt heel vet,
  4. alias link's avatar
    alias link
    672 XP
    19:47, 19 dec
    gaat ze zeker halen...zat al een hele tijd te wachten op een beetje content van res 5
  5. InStaKiLL's avatar
    InStaKiLL
    3.149 XP
    22:01, 19 dec
    Waarom die ene dag verschil, echt totaal zinloos.
  6. IIGCBIIRuthless's avatar
    IIGCBIIRuthless
    3.381 XP
    19:22, 20 dec
    dit word vet lekker knallen dus
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.