Heavy Rain | PS3

Releasedatum: 26 februari 2010
Door Timo Voorn  16 december 2009 om 14:34 | PS3

Heavy Rain wacht even met trophies

Guillaume de Fondaumier, baas van ontwikkelaar Quantic Dream, heeft bekend gemaakt dat de waarschuwing van een verdiende trophie pas op een geschikt punt in de game zal verschijnen.

Dit geschikte punt in de game is bijvoorbeeld vlak nadat een bepaalde missie is afgelopen en er een laadscherm in beeld verschijnt. De ontwikkelaar heeft hiervoor gekozen zodat de spanning in bepaalde scènes behouden blijft en deze niet verstoord wordt door de melding.

Tijdens een spannend stuk in Heavy Rain zul je dus niet opeens een 'pling' horen en een vakje rechtsboven in beeld krijgen met de trophie die je verdiend hebt. Dit is een klein, maar toch wel interessant detail, aangezien Heavy Rain de eerste game is die dit doet.

Heavy Rain belooft een van dé games van 2010 te worden. Maar eigenlijk klopt dat niet helemaal, aangezien het eigenlijk meer een "filmische ervaring" is. Voor meer informatie over deze filmische ervaring kun je natuurlijk terecht op onze gamepagina. Je kunt daar onder andere onze eigen ervaring met de game lezen, video's checken en screenshots bekijken.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (9)

  1. Dordt-Elite's avatar
    Dordt-Elite
    7.131 XP
    14:39, 16 dec
    ow dat is wel beter,.... dan heb je ook geen last van spoilers. meestal wist je gelijk dat je klaar was , nu blijf je dus nog ff in spanning wachten Tongue
  2. bravo six's avatar
    bravo six
    1.977 XP
    14:56, 16 dec
    jammer ik wil meteen weten of ik iets gehaald heb of niet want ik ben echt een achievement/trophy hunter
  3. shadowhunterrX's avatar
    shadowhunterrX
    822 XP
    14:58, 16 dec
    Spoilers door trophy hoe verzin je het Very Happy , ben het met bravo six eens wil het gelijk op me scherm maarja dit is nie eens een game alleen maar quicktime events
  4. Cooky's avatar
    Cooky
    9.347 XP
    14:59, 16 dec
    Ik was wel benieuwd naar de trophies.
  5. Darkness's avatar
    Darkness
    4.786 XP
    16:16, 16 dec
    dit is wel beter ik ben egt een trophyhunter en ik ga anders gelijk kijken dus dan is de spanning weg
  6. JCVito1989's avatar
    JCVito1989
    2.897 XP
    16:26, 16 dec
    Leuk dat ze dit doen maar ik geef niets om trophy's van de meeste spellen, behalve de echt moeilijke spellen. De meeste trophy's (en vooral de meeste live achievements) zijn gewoon voor no-lifers zonder skill.
  7. Tosti_ijzer's avatar
    Tosti_ijzer
    101 XP
    17:00, 16 dec
    Ik geef ook niet veel om trophies en achievements. Dus vind ik dit alleen maar beter nieuws.
  8. IIGCBIIRuthless's avatar
    IIGCBIIRuthless
    3.381 XP
    20:35, 16 dec
    echt wel jammer dat ie alleen voor de ps3 is hij ziet er echt super mooi uit
  9. King Boo's avatar
    King Boo
    1.496 XP
    17:05, 5 jan
    grappig dat ze dat doen, handig om ff te weten anders denk je waarschijnlijk huh waar blijven mn trophies? Tongue
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.