Prison Break: The Conspiracy | PS3

Releasedatum: 26 maart 2010
Door Tom Boshouwers  12 augustus 2009 om 16:42 | PS3, 360

Deep Silver neemt Prison Break game op zich

Er is dan toch eindelijk wat nieuws over de Prison Break game. Gaven we eerder vandaag al aan dat er enkele screenshots vrij zijn gegeven, blijkt nu ook dat de hele game van uitgever is verwisseld.

De game ligt nu in de handen van een uitgevers label van Koch Media: Deep Silver. Deep Silver is niet al te bekend, maar heeft al enkele games uitgebracht en meer in de planning. Zo komt Sacred 2 van Deep Silver, en kunnen we Ride to Hell van ze verwachten.

De game Prison Break speelt zich af tijdens het eerste seizoen van de serie. Jij gaat als agent Tom Paxton op zoek naar de reden dat Michael Scofield een bank heeft overvallen en daardoor in de gevangenis terecht gekomen is. In de game zul je te maken krijgen met zowel stealth actie als met snelle actie.

Prison Break wordt ontwikkeld door de Sloveense ontwikkelaar ZootFly op de Xbox 360 en PlayStation 3. Een datum is nog niet bekend. Voor meer informatie kun je op de gamepagina terecht.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (3)

  1. oRiginal_G's avatar
    oRiginal_G
    2.993 XP
    17:19, 12 aug
    ken ze niet maar kijk wel uit naar de game
  2. Cooky's avatar
    Cooky
    9.351 XP
    17:20, 12 aug
    Dit kan best wel een leuke game worden,afwachten maar.
  3. kahraba's avatar
    kahraba
    2.066 XP
    18:13, 12 aug
    nou nou prison break the game hmm eerst gameplay zien dan geloofen.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.