Dark Void | PS3

Releasedatum: 22 januari 2010
Door Redtigerxx, 31 juli 2009 om 13:02 | PS3, 360

Dark Void verplaatst naar eerste kwartaal 2010

Capcom heeft bekend gemaakt Dark Void, een third person shooter, niet meer op 22 september verschijnt zoals oorspronkelijk gepland was.

Capcom gaf als reden aan, Dark Void niet uit te willen geven in een te drukke herfst.

"Deze verplaatsing gaat geweldig worden voor de game en gamers. Er is minder competitie in de markt en meer tijd om op de details te letten," aldus Chris Kramer, community director bij Capcom.

Natuurlijk is het heel voor de hand liggend dat Capcom de game niet op dezelfde dag als Halo 3: ODST uit wil brengen. In het eerste kwartaal van 2010 worden de volgende games daarentegen ook al uitgebracht: Splinter Cell: Conviction, BioShock 2, Singularity, Bayonetta en Red Steel 2.

Daarbij is het nog eens waarschijnlijk dat ook MAG, Heavy Rain, Alan Wake en God of War III het eerste kwartaal van 2010 in de schappen liggen. Van een echt rustige periode kunnen we dus zeker niet spreken.

We hebben vorig jaar de mogelijkheid gehad om de Dark Void te checken op de Leipzig Games Convention, echter wist de game ons toen niet echt te inponeren. Hopelijk is de game in de tussentijd een stuk vooruit gegaan zodat deze toch nog kan concurreren met de andere games die in 2010 uitkomen.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (7)

  1. Cooky's avatar
    Cooky
    9.347 XP
    14:33, 31 jul
    Jammer dit is al de zoveelste titel die verschuift naar 2010,nog even en er blijft niets over om je geld aan uit te geven.
  2. bravo six's avatar
    bravo six
    1.977 XP
    16:43, 31 jul
    voor mij komt het goed uit, ik heb pas een nieuwe auto gekocht en ga volgende week op vakantie dus heb ik weinig geld over om dit jaar nog games te kopen
  3. senderes's avatar
    senderes
    1.419 XP
    22:32, 31 jul
    weer een game die wordt uitgesteld
  4. oRiginal_G's avatar
    oRiginal_G
    2.990 XP
    15:19, 1 aug
    bergijpelijk
  5. eddywin's avatar
    eddywin
    430 XP
    17:15, 1 aug
    had ik wel verwacht
  6. InStaKiLL's avatar
    InStaKiLL
    3.149 XP
    22:38, 1 aug
    logisch. hoe langer hoe beter.
  7. assassination's avatar
    assassination
    390 XP
    21:06, 2 aug
    ik hoop dat het een goed spel woord
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.