Sony zegt ver voor te lopen op Motion Controls
Op de E3 werd bekend dat zowel Microsoft als Sony een eigen Wiimote aan het ontwikkelen waren. Sony beweert dat ze een paar generaties voorliggen.
Paul Holman, vice president van Sony Europe, heeft gezegd dat de Motion Controller van Sony een “aantal generaties” voorligt. Ontwikkelaars voor de Wii zouden namelijk soms dingen moeten camoufleren om het echt te laten overkomen.
“Ik weet dat bij sommige games en applicaties de ontwikkelaars dingen moesten camoufleren om het echt te laten overkomen. Maar dat wat wij hebben is super precies en gaat een ongelofelijke impact hebben. Ik denk alleen wel dat je er mee moet gespeeld hebben voor je dit inziet,” aldus Holman.
Verder zou de nieuwe controller volgend jaar al moeten verschijnen.
“We hebben ontwikkelaars al laten weten dat de controller in 2010 verschijnt. We willen namelijk een sterke catalogus games achter de controller hebben staan,” vervolgde Holman.
Wij hebben hier alvast een vrachtwagen zand staan en een de kraan opengedraaid om Nintendo en Microsoft te voorzien van het nodige modder om naar elkaar te gooien.
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Samurai Warriors: Chronicles 2nd aangekondigd voor 3DS
Ontwikkelaarsdagboek geeft overzicht LittleBigPlanet voor Vita
Live action teaser van Steel Battalion: Heavy Armor vrijgegeven
Nieuwe teaser trailer voor Tomb Raider getoond
Jet Set Radio voor PlayStation Vita aangekondigd
Reacties (11)
1.525 XP
17:27, 22 jul
Vindt gewoon dat ze nu eens moeten stopen met dat gezeik.
16.169 XP
17:43, 22 jul
313 XP
17:59, 22 jul
3.018 XP
18:02, 22 jul
390 XP
18:09, 22 jul
5.089 XP
18:11, 22 jul
Mss kan het waar zijn, maar generaties voor liggen, neenee, max 1
9.351 XP
18:19, 22 jul
1.551 XP
08:18, 23 jul
kunnen ze niet met ze allen samen iets nieuws bedenken?
784 XP
09:03, 23 jul
89 XP
14:28, 23 jul
dat zou ik ook zeggen als hem was. je ziet dat alleen in, als je hebt gekocht met andere woorden koop a u b onze en neit die van de anderen. ;D
2.924 XP
15:50, 23 jul
en concurreren blijft en gaat niet weg
er blijft aaltijd het kinder gevecht (ja,nee,ja,nee)