Eerste pay-to-play game voor de PS3
Op de PC zijn er al langer games die pas te spelen zijn nadat je betaald hebt of een maandelijks bedrag over maakt. Deze games waren tot nog toe niet te vinden op het PlayStation Network, maar daar is verandering in gekomen.
Sony heeft namelijk een nieuwe versie van Trash Panic in de vorm van een pay-to-play game op het Japanse PlayStation Network gezet. Deze versie kun je voor 100 Yen kopen, wat omgerekend zo'n 0,75 euro is. Hiervoor krijg je 3 credits, waarmee je de game kan spelen. Zijn je credits op, dan dien je weer 100 Yen te betalen om de game weer te kunnen spelen.
Of zo'n game ook in Europa komt is nog niet bekend, dit zullen we moeten afwachten. Weet je niet wat Trash Panic voor game is? Dan kun je altijd onze recensie eens lezen.

Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Samurai Warriors: Chronicles 2nd aangekondigd voor 3DS
Ontwikkelaarsdagboek geeft overzicht LittleBigPlanet voor Vita
Live action teaser van Steel Battalion: Heavy Armor vrijgegeven
Nieuwe teaser trailer voor Tomb Raider getoond
Jet Set Radio voor PlayStation Vita aangekondigd
Reacties (5)
9.351 XP
17:48, 18 jul
5.089 XP
18:18, 18 jul
Daar ben ik het volledig NIET mee eens, als je normaal bijvoorbeeld 7.5 euro zou betalen voor een game dan kan je dus maar 10 keer zo credits kopen, als je dan meer speelt ben je meer geld kwijt, nee hoor Cooky, dit is niet goed
2.426 XP
20:13, 18 jul
1.955 XP
20:53, 18 jul
390 XP
10:36, 19 jul