Ghostbusters content onderweg naar LittleBigPlanet
LittleBigPlanet heeft al vele kostuums van films en games in haar database. Hier komt binnenkort iets bij en wij hebben alvast een plaatje voor je.
Steeds als er een interessante game of film uitkomt, speelt MediaMolecule hier mooi op in met bijvoorbeeld kleding voor Sackboy.
Ghostbusters: The Video Game is alweer even uit en het is dus hoog tijd dat Sackboy uit LittleBigPlanet een nieuwe make-over krijgt. Dit keer zal hij de stijl van de Ghostbusters aannemen.
Hieronder hebben we alvast een plaatje voor je, zodat je je een beetje voor kan stellen hoe het er allemaal uit gaat zien.

Nu is het natuurlijk nog even de vraag wanneer we deze content mogen verwachten en wat er precies allemaal in zit. Er is echter nog geen precieze datum bekend gemaakt.
Voor meer informatie over LittleBigPlanet kan je de gamepagina bezoeken.



Hugo pakt de PlayStation Vita perskit uit
Allen voor één in de multiplayer trailer van Binairy Domain
Mass Effect 3 demo vroeger beschikbaar met Facebook app
Ridge Racer Unbounded uitgesteld, krijgt speciale day-one editie
Vijf Vita games inmiddels beschikbaar op PSN
Volgende Xbox moet tien keer krachtiger zijn om Epic's Samaritan te draaien
Reacties (8)
5.063 XP
11:30, 7 jul
Hopelijk ook een level kit en dan inplaats van zo dat paintball geweer, nu hun geweer, da zou vet zijn
9.347 XP
11:36, 7 jul
1.053 XP
12:36, 7 jul
645 XP
12:43, 7 jul
2.426 XP
13:30, 7 jul
675 XP
13:52, 7 jul
4.786 XP
14:29, 7 jul
1.030 XP
01:31, 8 jul