X-Men Origins: Wolverine | PS3

Releasedatum: 1 mei 2009
Door who, 4 juni 2009 om 18:22 | PS3, Wii, 360

Eerste DLC voor X-Men Origins: Wolverine

Al een maand na de release van X-Men Origins: Wolverine, is de eerste downloadbare content voor de game een feit. Deze zal beschikbaar zijn voor de PlayStation 3 en Xbox 360.

Gamers kunnen sinds vandaag de Weapon X Arena downloaden, welke bestaat uit vier unieke combat simulators. Hier zit een bonuslevel tussen, waarin de reactie van de vijanden sterker is geworden.

In de Custom Combat Arena is het mogelijk om gevechtscombinaties uit te voeren die niet mogelijk zijn in de standaard gameplay van X-Men Origins: Wolverine. Met deze combo's kan de speler in slechts enkele seconden vele kleinere en grotere vijanden aan flarden scheuren.

De Ladder Challenge wordt vrijgespeeld zodra de speler tegen alle vijanden gevochten heeft. Deze spelvariant begint met een klein aantal tegenstanders, welke steeds zal toenemen waardoor het moeilijker wordt voor de speler om deze van zich af te schudden.

In de Environmental Simulator kan de speler alles als wapen gebruiken wat voor handen ligt. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om tegenstander te spietsen aan de metalen stangen van vorkheftrucks. Ook kan de gamer onder meer met afgebroken boomstammen, welke kan dienen als speer, en computer consoles de vijanden te lijf gaan.

De Weapon X Arena is te downloaden via Xbox LIVE Marketplace voor 800 Microsoft Points en via de PlayStation Store, maar wat de content hier kost is nog niet bekend. Wil je meer weten over X-Men Origins: Wolverine, bezoek dan onze gamepagina.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (8)

  1. Citadis's avatar
    Citadis
    60 XP
    18:52, 4 jun
    En, voor de Wii dan???

    Die moet ook erbij zijn!!!!!!
  2. who's avatar
    who
    756 XP
    19:01, 4 jun
    Nee, deze content is niet voor de Wii. In de Wii versie van het spel is het geweld minder explicitiet en is er vrijwel geen bloed te zien. En Weapon X Arena bevat juist wel expliciete content, wat dus niet past in de stijl van de Wii versie.
  3. Saint KaaS's avatar
    Saint KaaS
    1.597 XP
    19:34, 4 jun
    kan je contents downloaden op de wii dan??
  4. stephanj10's avatar
    stephanj10
    4.265 XP
    19:13, 4 jun
    leuk maar ik heb het spel niet.
  5. 104025's avatar
    104025
    207 XP
    16:47, 5 jun
    ps3 wanner komt die psn-card nou eens uit heb geen creditcardSad
  6. bravo six's avatar
    bravo six
    1.979 XP
    13:27, 7 jun
    Alleen als er ook nieuwe vrij te spelen achievements bij zitten, schaf ik deze DLC aan anders hoeft het helemaal niet voor mij
  7. InStaKiLL's avatar
    InStaKiLL
    3.164 XP
    21:22, 3 aug
    Ja er zitten achievements bij.
  8. oRiginal_G's avatar
    oRiginal_G
    2.993 XP
    21:38, 3 aug
    die dlc kon je toch ook krijgen door wolverine te pre orderen
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.