Door Bas Guyt, 16 mei 2009 om 16:47 | PS3, 360

Werkt Criterion aan een Need for Speed game?

Gerucht - De Need for Speed franchise zit een beetje in een slop momenteel, want de laatste titel was niet echt goed, maar daar moet verandering in komen. Het was al eerder op XGN te lezen, en de geruchtenmolen is weer op volle gang, want Criterion zou begonnen zijn met een nieuwe NFS, die in 2010 moet gaan uitkomen.

Dit meldde de website Primotech, die het van een 'betrouwbare bron' zou hebben vernomen. Het nieuws over een nieuwe NFS game zou aan het licht zijn gebracht tijdens een interne presentatie van Electronic Arts.

Toen EA werd gevraagd of dit waar is, antwoordde het bedrijf voorzichtig en zei dat ze op dit moment zich alleen concentreert op Need for Speed World Online, SHIFT en NITRO. Geheel ontkent wordt het dus niet, en aangezien we eerder al eenzelfde gerucht tegenkwamen, kan er weleens een kern van waarheid inzitten.

Need for Speed ontwikkelaars Black Box, zijn momenteel bezig met een MMO titel en zullen daarna weer aan de Need for Speed franchise gaan werken, zodat die game in 2011 kan uitkomen.

Reacties (15)

  1. Sleepwalker's avatar
    Sleepwalker
    2.776 XP
    16:52, 16 mei
    Need for Speed ontwikkelaars Black Box, zijn momenteel bezig met een MMO

    Wow, een race MMO zou vet zijn Very Happy

    Maar, ze zijn toch bezig met Shift? Of is het nu een ander deel..?
  2. Denimo's avatar
    Denimo
    3.701 XP
    16:54, 16 mei
    Klopt, de aankomende NFS game, Shift, wordt ontwikkeld door Slightly Mad Studios. Dit gaat dus over de NFS game na Shift.
  3. Sleepwalker's avatar
    Sleepwalker
    2.776 XP
    17:06, 16 mei
    Ow.. zo. Maar, waarom al een ander deel ontwikkelen als Shift nog niet eens uit is?
  4. Denimo's avatar
    Denimo
    3.701 XP
    17:10, 16 mei
    Omdat EA om het jaar een nieuwe NFS game willen hebben...
  5. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    10:47, 18 mei
    je vergeet ''shit'' tussen NFS en game te tiepe.
  6. east_side's avatar
    east_side
    1.011 XP
    16:57, 16 mei
    En als dat zo is hebben we hopelijk weer zo een underground NFS kan niet wachten want die shift vind ik maar niks ben meer van het pimpen en opvoeren voor me auto
  7. bartschelbergen's avatar
    bartschelbergen
    346 XP
    17:04, 16 mei
    gewoon weer een nfs in de stijl van most wanted maar dit keer beter uitgewerkt als de laatste keer in undercover, gewoon geen echt verhaal met missies maar gewoon weer de beste straatracer van het spel worden.
  8. ghalid18's avatar
    ghalid18
    3.886 XP
    17:10, 16 mei
    goed nieuws
    als het maar geen flop wordt als de vorige deel
  9. oRiginal_G's avatar
    oRiginal_G
    2.993 XP
    17:21, 16 mei
    misschien word deze nfs anders word en vooral beter
  10. Johnnyboy15nl's avatar
    Johnnyboy15nl
    597 XP
    17:26, 16 mei
    Dit jaar: NFS Shift

    Volgend Jaar:
    NFS World Online ( alleen voor Azië ) & die game waar Criterion aan werkt. Dit kan trouwens best want een aantal werknemers van het reeks opgedoekte studio Blackbox zijn verplaatst naar Criterion. Deze mensen zijn mede verantwoordelijk voor de politie in Burnout Paradise.

  11. ghalid18's avatar
    ghalid18
    3.886 XP
    00:16, 20 mei
    leuke info bro
    dus ze lopen naar burnout
    burnout rules
  12. ActionWaction's avatar
    ActionWaction
    2.425 XP
    17:53, 16 mei
    MMO racing is echt vet !
    Maar de beste nfs blijven underground 1&2 en de wat oudere!
    Shift ziet er ook niet echt spectaculair uit maar nog wil ik hem wel uitproberen Smile
  13. DemiGod's avatar
    DemiGod
    2.450 XP
    19:19, 16 mei
    mooi zolang ze het maar nie verprutsen
  14. kringspier123's avatar
    kringspier123
    2.668 XP
    21:18, 16 mei
    Eersts maar kijken wat er van shift komt Good
  15. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    10:53, 18 mei
    ben zelf aan dat straat race gedoe in de games van EA al a real bigg time dik beu.. . dat was ik al gelijk na underground 1.. . Veel van die street race games van EA vallen dik tegen.. . dus hopen dat ze met het nieuwe deel, een veel beteren verbetering in de game hebben gedaan weetje.. .
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.