Presentatie van Heavy Rain op GC 08 was niet onderdeel van het verhaal
De presentatie van Heavy Rain was erg indrukwekkend tijdens de GC 08. Nu laten de ontwikkelaars van Quantic Dream, weten dat deze presentatie niet behoort tot het onderdeel van het verhaal van de game.
Heavy Rain is zoals de ontwikkelaars zelf zeggen: een Adult Thriller. Deze game wordt beschouwd als één van de meest indrukwekkende en originele PlayStation 3 games tot nu toe. Ontwikkelaar Quantic Dream, liet de game dan ook met veel trots zien en lukte het ook erg aardig om het aanwezige publiek op positieve wijze te verbazen.
De baas van Quantic Dream, David Cage, heeft laten weten dat het stuk wat vertoond werd tijdens de GC 08, losstaat van het verhaal van Heavy Rain. Hij vertelde zelfs, dat het hier een "bonus scene" betreft. In deze scene ga je als journaliste op onderzoek uit in een "verdacht" huis, waar je gruwelijke ontdekkingen tegenkomt die niet door de zwakkere maag verteerd kunnen worden.
Voor meer informatie omtrent Heavy Rain, kun je onze impressie en onze persoonlijke top 3 van de Games Convention 2008 raadplegen.



Mass Effect 3 demo vroeger beschikbaar met Facebook app
Ridge Racer Unbounded uitgesteld, krijgt speciale day-one editie
Vijf Vita games inmiddels beschikbaar op PSN
Volgende Xbox moet tien keer krachtiger zijn om Epic's Samaritan te draaien
DLC-lijst Street Fighter X Tekken al bekend voor release
Rick Astley op Valentijnsdag naar Rock Band
Reacties (6)
7.131 XP
10:07, 23 sep
228 XP
18:59, 23 sep
528 XP
19:00, 23 sep
16.075 XP
19:03, 23 sep
528 XP
20:05, 23 sep
16.075 XP
20:40, 23 sep