Hawken | PC Download

Releasedatum: 12 december 2012
Door Joeri Hertogs  7 februari 2012 om 15:00 | PC, 360, PS3

Hawken verschijnt in december, wordt free-to-play

Vorig jaar verscheen de eerste trailer van Hawken, een multiplayer indie game. De trailer blies iedereen omver waarna het wel erg stil werd rond de titel. Gelukkig komt ontwikkelaar Adhesive Games nu met wat meer details. 

Zo maakt de ontwikkelaar bekend dat Hawken zal verschijnen op 12 december 2012. Bovendien zul je het spel gratis kunnen downloaden en spelen op de Xbox 360, PlayStation 3 en PC. Je hebt wel de mogelijkheid om geld uit te geven aan extra wapens en bescherming. Met die zogenaamde mini-transacties hoopt Adhesive Games winst te maken. 

In Hawken kruip je in het metalen omhulsel van een grote mech. Je kunt enkel online spelen en dat in potjes die vijftien tot dertig minuten duren. Adhesive Games zegt dat de gameplay erg snel en soepel verloopt en dat je op de PC met 60 frames per seconde kunt spelen. 

Vanaf 12 december kun je dus zelf aan de slag met Hawken. Dat is nog even wachten, maar op de officiële site kun je je alvast inschrijven voor de open bèta. 

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (3)

  1. sjeun's avatar
    sjeun
    2.593 XP
    17:07, 7 feb
    Hoop dat dit een enorm succes gaat worden, zodat andere gamemakers deze voorbeeld gaan volgen.
  2. Mediaburn's avatar
    Mediaburn
    325 XP
    17:17, 7 feb
    oeh een Mechgame die mij aanspreekt. Strakke graphics! Die gaat ik zeker spelen.
  3. Bert94's avatar
    Bert94
    462 XP
    07:28, 8 feb
    hoop ook dat het zal slagen!
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.