Google Street View niet langer decor voor FPS
Enkele dagen geleden veranderde een Nederlands bedrijf Google Steet view in een heuse first-person shooter, genaamd Google Shoot View. Google was het daar niet mee eens en liet het project offline halen.
De game, ontwikkeld door Pool Worldwide, liet spelers door Google Street View lopen, waarbij ze de mogelijkheid krijgen om vrolijk op omstanders te schieten. Google vond het echter geen goed initiatief en liet de website waar het te spelen was, offline halen.
Volgens Erwin Kleinjan, creative director van het Nederlandse reclamebureau, ontving het bedrijf na enkele dagen een e-mail van Google, die meldde dat ze geen recht hadden Street View op een dergelijke manier te gebruiken. Daarop werd de website uit de lucht gehaald.
Kleinjan laat weten dat het spel het ondanks de korte beschikbaarheid veel bezoekers trok. Tijdens de pieken bezochten zo'n 3000 bezoekers per minuut de website, met crashende servers tot gevolg. Het is onduidelijk of we ooit nog een kans krijgen om Google Shoot View te spelen.
Nieuwe trailer Doctor Who: The Eternity Clock
De 10 beste multiplayer shooters
Nieuwe gameplay beelden Lollipop Chainsaw
Video lanceert Rayman Origins op PS Vita
Virtua Tennis 4 nu verkrijgbaar voor Vita - trailer
Reminder: WIN een finaleplaats in het nationale SoulCalibur V toernooi
Reacties (13)
1.393 XP
12:26, 17 dec
542 XP
17:29, 17 dec
131 XP
01:29, 18 dec
492 XP
12:27, 17 dec
1.393 XP
12:31, 17 dec
Nee, dat gelukkig nog niet...
428 XP
14:02, 17 dec
18 XP
18:35, 17 dec
2.164 XP
18:50, 17 dec
Helemaal mee eens. Dit soort dingen moeten bedrijven niet eens willen maken. Dan vraag je gewoon om een rel, en deze keer begrijpelijk.
Games zijn ervoor om even uit de ''echte wereld'' te stappen. Met Google street view, loopt het realisme wel erg uit de hand.
131 XP
01:44, 18 dec
1.393 XP
09:15, 18 dec
Volgens mij leunt dit al heel erg tot het echte ja. In games doodschieten is fictief, je zal (bijna) nooit iemand moeten doodschieten die in de echte wereld ook bestaat. Het gaat gewoon om het feit dat je op echte mensen schiet, en dat leunt HEEL dicht aan bij de realiteit. Het enige wat je op dat moment nog nodig hebt is een echt wapen.
131 XP
16:41, 18 dec
540 XP
13:37, 18 dec
Het idee van Google Shoot view was wel grappig..
Zelf heb ik het ook niet gespeeld en als ik zo de verhalen lees zou het denk ik ook snel saai en eentonig worden..
Ik snap niet waar men zoveel ophef over maakt..
3.503 XP
21:15, 18 dec