Battlefield 3 | PC

Releasedatum: 27 oktober 2011
Door Tom Boshouwers  16 september 2011 om 10:01 | PC, 360, PS3

Rush modus Battlefield 3 kent aantal vernieuwingen

De Rush modus maakte voor het eerste zijn opwachting in Battlefield: Bad Company. Door de ongekende populariteit stopt ontwikkelaar DICE de modus ook in Battlefield 3, maar met een aantal veranderingen.

Zo kun je in Battlefield 3 bijvoorbeeld niet een M-COM vernietigen door het vol met explosieven te plakken of er tegenaan te blijven schieten met een tank. Dit kan in de Bad Company delen wel tot de frustratie van een heel aantal spelers, maar dat is verleden tijd volgens DICE in de laatste update van zijn blog.

Een andere verbetering is dat op het moment dat de aanvallers een M-COM hebben geactiveerd er sowieso gewacht wordt tot de verdedigers ervoor gezorgd hebben dat de M-COM niet ontploft, ook als de aanvallers in die periode door hun 'tickets' heen gaan. Dit geeft de aanvallers nog een sprankje hoop als het niet zo goed gaat.

Andersom heeft DICE ook iets gedaan om de verdedigers te helpen. Een verdediger krijgt nu altijd de tijd om een M-COM te ontmantelen. De M-COM zal dus niet in je gezicht ontploffen, ook als je later begint met ontmantelen heb je nog kans. Als aanvaller is het dus de bedoeling om een M-COM goed in de gaten te blijven houden totdat hij echt ontploft is.

Voor de rest is de Rush modus nog precies zoals we gewend zijn. Als het een beetje meezit kunnen we tegen het eind van de maand zelf met de Rush modus aan de slag in de Battlefield 3 bèta. De volledige game zal 27 oktober volgen voor de PlayStation 3, Xbox 360 en PC.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (14)

  1. svenysven's avatar
    svenysven
    538 XP
    10:05, 16 sep
    Ik vind het wel goed dat de M-COM niet in je gezicht ontploft als verdediger
  2. TheLegendOf1977's avatar
    TheLegendOf1977
    1.657 XP
    10:12, 16 sep
    GOD ZIJ DANK!! Wat ben ik hier blij mee zeg! Was zeker een van de redenen dat ik op een gegeven moment geen rush meer speelde maar alleen nog maar conquest...
  3. doedelmax's avatar
    doedelmax
    593 XP
    10:25, 16 sep
    Haha ik vond het altijd wel handig om de M-COM vol te plakken met C4 dan verdiende je super snel XP
  4. senderes's avatar
    senderes
    1.439 XP
    11:17, 16 sep
    Ik vond het altijd super irritant dat tank-noobs de hele tijd op een M-COM zaten te schieten. Het was onmogelijk om hem dan te verdedigen, laat staan te ontmantelen!
  5. Caemgen's avatar
    Caemgen
    477 XP
    11:25, 16 sep
    Rechterkant van de site - Gebruikersopties:
    'Praat erover op het forum'.

    Ik moest toch stiekem wel een beetje lachen.
    Het klinkt zo ernstig op die manier. =p
  6. ID a n ii e Lz's avatar
    ID a n ii e Lz
    2.494 XP
    11:30, 16 sep
    Fckin relaxed Very Happy
  7. Lolmutsen's avatar
    Lolmutsen
    3.202 XP
    11:57, 16 sep
    ''De M-COM zal dus niet in je gezicht ontploffen, ook als je later begint met ontmantelen heb je nog kans.''

    Hoe werkt dat dan?
  8. FoxRaving1908's avatar
    FoxRaving1908
    92 XP
    12:50, 16 sep
    "Een andere verbetering is dat op het moment dat de aanvallers een M-COM hebben geactiveerd er sowieso gewacht wordt tot de verdedigers ervoor gezorgd hebben dat de M-COM niet ontploft"

    Deze snap ik niet helemaal? of kan ik niet begrijpend lezen?
  9. LunaSense's avatar
    LunaSense
    2.317 XP
    14:12, 16 sep
    Oorspronkelijk geplaatst door FoxRaving1908
    "Een andere verbetering is dat op het moment dat de aanvallers een M-COM hebben geactiveerd er sowieso gewacht wordt tot de verdedigers ervoor gezorgd hebben dat de M-COM niet ontploft"


    Deze snap ik niet helemaal? of kan ik niet begrijpend lezen?


    Bij bfbc2 kwam het vaak voor dat je een mcom wilde deqctiveren maar dat ondertussen dat ding al af ging. Dit kan nu niet meer. Als je aan het deactiveren begint, kan je het in alle tijden afmaken zonder dat het ontploft. Je kan natuurlijk wel worden doodgeschoten.

    Ik vind het een hele goeie aanpassing, heb heel vaak gehad dat ik nog een paar procent van het balkje moest deactiveren en dat ding in me gezicht ontplofte. Zeer irritant.
  10. reinoutje482's avatar
    reinoutje482
    288 XP
    15:09, 16 sep
    vind het wel terecht
  11. OldskoolRikkie's avatar
    OldskoolRikkie
    3.781 XP
    15:16, 16 sep
    Tja maak het nog makkelijker..Er hoort toch tijd op een M-com te zitten.
    Als je te laat begint met deactiveren heb je gewoon pech, en ontploft dat ding in je gezicht.
    Altijd nog zo geweest en was niks mis mee.
    Dat je hem niet meer kapot kan schieten met een tank vind ik wel een verbetering.
  12. black2death's avatar
    black2death
    2.450 XP
    16:48, 16 sep
    ik vind deze vernieuwingen goed. het was idd enorm irritant als zo'n M-com station in m'n gezicht opblies als ik em ant deactiveren was
  13. zalikffmeelopen's avatar
    zalikffmeelopen
    1.356 XP
    13:09, 17 sep
    Wanneer gaat de beta van start!?
  14. Red-Dragon656's avatar
    Red-Dragon656
    218 XP
    20:13, 18 sep
    Oorspronkelijk geplaatst door zalikffmeelopen
    Wanneer gaat de beta van start!?

    Waarschijnlijk 27 september.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.