Wat heb jij deze week uitgespeeld of gekocht?
Er is weer een week voorbij vol met games. Welke games onze redactie heeft uitgespeeld of gekocht lees je in deze rubriek. Natuurlijk willen we ook weten welke games jullie hebben uitgespeeld of gekocht.
Gekocht: Battlefield 3: Back to Karkand, DeathSpank
Uitgespeeld: -
Een van mijn goede voornemens voor het jaar 2012 is om minder geld uit te geven aan games. Eind 2011 heb ik namelijk zoveel games in huis gehaald waardoor ik nu met een enorme backlog aan games zit die ik waarschijnlijk nooit meer zal kunnen uitspelen. Natuurlijk wil ik af en toe nog wel eens hier en daar op een aanbieding ingaan en zal ik maandelijks mijn Star Wars: The Old Republic abonnement verlengen. Maar maandelijks zestig euro uitgeven aan een game is, op een paar uitzonderingen na (Mass Effect 3! GTA V!), niet meer aan mij besteed. Dit jaar dan toch.
Gelukkig schrijf ik nog steeds voor XGN en krijg ik af en toe wel eens een game toegestuurd. Begin deze week kreeg ik van Electronic Arts – nogal laat – de Battlefield 3 DLC Back to Karkand binnen. Inmiddels heb ik al wel enkele uurtjes doorgebracht op de nieuwe maps en ben ik aan de slag gegaan met de nieuwe wapens. Gisteren hebben jullie mijn mening over de DLC kunnen lezen in de recensie. Oh, en DeathSpank was deze week in de aanbieding op Xbox Live Arcade. Ik wilde al een tijdje eens aan die franchise beginnen. Natuurlijk ben ik dus op de aanbieding in gegaan.
Gekocht: -
Uitgespeeld: Mario Kart 7, Ratchet & Clank: All 4 One, LittleBigPlanet
De afgelopen week heb ik drie games uitgespeeld. De eerste was Mario Kart 7 voor de 3DS. Toegegeven, de line up voor de 3DS tot dusver is mager. Nog meer toegegeven: Mario Kart 7 is de beste Mario Kart ooit! Serieus, het is Mario Kart old skool vanwege alle bekende fenomenen, bekende races etc. En het is Mario Kart van nu, vernieuwend in 3D met allerlei nieuwe opties die stuk voor stuk heerlijk spelen. Lekkere met een parachute door de lucht of onderwater, het kan allemaal. Mario Kart 7 is een van de redenen waarom je een 3DS aanschaft!
Verder heb ik twee games op de PlayStation 3 uitgespeeld: Ratchet & Clank All 4 One en LittleBigPlanet. Jullie voelen het vast al aankomen: deze games heb ik van a tot z co-op gespeeld. Te beginnen met de Ratchet titel. Met vier personen hebben we deze game doorlopen en wat was dat lachen, gieren en brullen. De game wordt er niet overzichtelijker op met vier man en daardoor is de moeilijkheidsgraad waarschijnlijk lager dan de vorige Ratchet games, maar het zorgt elke keer weer voor een glimlach op je gezicht. Lekker platformen, vijanden overhoop knallen en ondertussen een wedstrijd maken wie de meeste boutjes verzamelt. Want met die boutjes kun je weer heel veel toffe wapens vrijspelen en upgraden. Zo kun je vijanden compleet in varkens laten veranderen en meer gekke ongein. Te grappig! Daarbij bevat de game zo'n negen levels die allemaal 1 a 1,5 uur in beslag nemen, dus je krijgt echt waar voor je geld.
Tot slot heb ik LittleBigPlanet uitgespeeld. Hoewel deze ook co-op gespeeld kan worden met vier personen, heb ik deze met slechts één ander persoon doorlopen. Het leveldesign is elke keer weer fantastisch, zo bijzonder en zo uniek. Hoewel de levels in moeilijkheidsgraad oplopen, was het toch wel jammer dat het einde niet moeilijk was. Dit had lastiger mogen zijn. Desondanks is LittleBigPanet gewoon een aanrader voor iedereen met een PlayStation 3, tenzij je niet van platformgames houdt uiteraard. Ik ga in ieder geval snel aan de slag met deel 2!
O ja, ik heb ook nog alle Spec Ops missies van Call of Duty: Modern Warfare 3 uitgespeeld. Al moest ik daar nog maar de laatste drie van, want de rest had ik al gedaan. Maar toch... stiekem is dat ook een beetje 'uitgespeeld', toch?
Nieuwe teaser trailer voor Tomb Raider getoond
Jet Set Radio voor PlayStation Vita aangekondigd
Releasedatum Test Drive: Ferrari Racing Legends bekendgemaakt
Releasedatum Rebellion DLC Mass Effect 3 bekend
Nieuwe trailer toont draken in Kinect-game Crimson Dragon
Door fiscale cijfers Take-Two voorspellen analisten GTA V vóór april 2013
Reacties (23)
155 XP
18:33, 8 jan
Ikzelf heb ook niks gekocht of uitgespeeld... Oja, 2 pakjes voor Ultimate Team van FIFA maar dat telt niet mee denk ik.
511 XP
18:36, 8 jan
uitgespeeld niks
1.898 XP
18:40, 8 jan
3.585 XP
18:40, 8 jan
940 XP
19:01, 8 jan
Verder niks gekocht.
1.180 XP
19:10, 8 jan
Nu nog alle challenges en side-missions enzo
676 XP
19:11, 8 jan
511 XP
19:23, 8 jan
3.018 XP
19:28, 8 jan
2.424 XP
19:34, 8 jan
234 XP
19:47, 8 jan
3 XP
20:01, 8 jan
Uitgespeeld:Infamous festival of blood
74 XP
20:26, 8 jan
2.358 XP
22:08, 8 jan
1.526 XP
22:25, 8 jan
2.315 XP
01:50, 9 jan
Uitgespeeld: Rank 45 Colonel van BF3 bereikt, als ik dat ook mag meetellen.
694 XP
14:36, 9 jan
Moet alleen die final battle tegen Frost nog zien te winnen..
Maar die gast is een beest!! Zelfs op amateur lukt t me nog niet om staande te blijven.. Echt jammer van EA.. ze hebben die gast veel te sterk gemaakt..
Hij kan powershots blijven geven zonder enigszins moe te worden.. echt jammer van EA..
110 XP
21:16, 9 jan
2.923 XP
12:24, 10 jan
511 XP
07:10, 30 jan
2.923 XP
14:08, 30 jan
110 XP
18:46, 10 jan
1.356 XP
20:12, 10 jan
Gekocht: LA Noire - Complete edition, Batman Arkham City en Need for speed: The Run.