XGN Doe Mee: Halen jullie Modern Warfare 3 of Battlefield 3 in huis en waarom?
Het is weer zaterdag en dus tijd voor een nieuwe Doe Mee: Wie, wat, waar en waarom? De winnaar van vorige week is bekend en we hebben uiteraard een nieuwe vraag voor jullie bedacht.
Vorige week vroegen we met welk personage jij je het best kunt identificeren. Iedereen noemde een ander personage op: Dom van Gears of War, Sora uit Kingdom Hearts tot zelfs Andrew Ryan uit BioShock. Wij wensen die laatste persoon veel succes met het bouwen van zijn onderwaterstad. De winnaar van deze week is echter OwningJigsaw, die zichzelf vergelijkt met Ken Block uit Dirt 3.
"Ik kan mij wel identificeren met Ken Block uit Dirt 3. Wij houden allebei van auto's, driften en zijn wereldkampioen. Hij is wereldkampioen in het echt met racen maar ik ben wereldkampioen in Dirt 3 (alleen wist niemand dat nog). Als ik aan het fietsen ben drift ik met rokende banden de bocht om, maak ik altijd wel minstens 3 donuts om een lantaarnpaal heen en parkeer altijd met een 180 graden draai. En dan zullen sommige mensen zich afvragen of Ken Block wel een personage is maar dat denk ik wel aangezien je tegen hem moet racen in Dirt 3 (natuurlijk won ik) en hij alles uitlegt van Gymkhana."
Gefeliciteerd Jigsaw, nu weet iedereen dat je de enige echte wereldkampioen bent in Dirt 3.
Activision en Electronic Arts zijn niet de beste vrienden. De bedrijven blijven maar met modder gooien naar elkaar en zelfs nu Activision duidelijk heeft gemaakt dat de ruzie moet stoppen, doet EA gewoon verder. De strijd tussen Battlefield 3 en Modern Warfare 3 zal dit najaar beslecht worden, wanneer beide games verschijnen. Fanboys opgelet want deze stelling is echt iets voor jullie. Halen jullie Modern Warfare 3 of Battlefield 3 in huis en waarom?
Ik ga gewoon beide games in huis halen omdat beide franchises me al heel wat leuke uren, zeg maar dagen, hebben bezorgd. Maar dat is uiteraard geen leuk antwoord. Als ik zou moeten kiezen, dan ga ik voor Battlefield 3, gewoon omdat die game meer vernieuwing lijkt te bevatten en ik de online gameplay eigenlijk leuker vind. Vooral dan als je met enkele vrienden hele tactieken aan het bespreken bent. Ik houd meer van de 'realistische' stijl van Battlefield dan van de meer arcade-achtige multiplayer van Call of Duty.
Releasedatum Rebellion DLC Mass Effect 3 bekend
Nieuwe trailer toont draken in Kinect-game Crimson Dragon
Door fiscale cijfers Take-Two voorspellen analisten GTA V vóór april 2013
Dead Or Alive 5 krijgt brute gameplaybeelden
Command & Conquer: Tiberium Alliances vanaf nu speelbaar
Prachtige Ferarri's in de Test Drive: Ferrari Racing Legends trailer
Reacties (63)
2.544 XP
18:03, 20 aug
En toen k zag dat de graphics nog steeds hetzelfde waren als MW2 maar dan met iets meer spectakel en met nog steeds een belachelijk gare multiplayer is de keus natuurlijk snel gemaakt.
Maar wees gerust wat ik wel beter vind aan Call of duty is de co-op en dit word dit jaar weer hetzelfde Battlefield 3 had een grote slag kunen maken maar nu er geen split screen inzit is het wel een beetje verneukt maarja de rest is al geweldig zat!!!
BATTLEFIELD 3!!!
55 XP
18:08, 20 aug
2.105 XP
18:10, 20 aug
16 XP
18:10, 20 aug
1.789 XP
18:22, 20 aug
omdat het tijd is om activision onder druk te zetten ( heb veel cod games )
teveel kilstreaks - quiqescopen - ps3 comunity niet belangrijke genoeg en dlc te prijzig .
3.018 XP
18:23, 20 aug
2.494 XP
18:28, 20 aug
661 XP
18:29, 20 aug
Omdat Ik Call Of Duty echt zat ben, En BF2 vond ik zelf ook al heel erg, Tof dus ik ga voor BF3.
3.578 XP
18:29, 20 aug
2.860 XP
18:31, 20 aug
2.231 XP
18:38, 20 aug
3.781 XP
18:41, 20 aug
581 XP
18:49, 20 aug
want misschien word ik weer genaaid zoals vorig jaar bij black ops.
2.128 XP
19:08, 20 aug
Beide games vind ik maar uitmelkerij waarbij bijna alles hetzelfde blijft (CoD natuurlijk meer dan BF)
1.656 XP
19:22, 20 aug
Dit snap ik dus niet. ooit wel eens Battlefield gespeeld? Oke, op eerste gezicht zou je Bad company 2 en Battlefield 3 bijna gelijk kunnen vinden. Maar als je Battlefield: modern combat, Battlefield: Bad company en Battlefield: Bad company 2 achter elkaar zou gaan spelen moet je elke keer weer wennen.
Alledrie de bovengenoemde BF games hebben naast een andere grafix engine, een compleet andere control scheme, andere animaties en handling van wapens en voertuigen!
Ik probeerde vorig jaar na ongeveer 6 maanden fanatiek Bad company 2 de eerste Bad company weer eens en me ass werd gekicked omdat ik weer moest wennen aan die game. Je kan van alle CoD's na de eerste MW een willekeurig deel oppakken en het voelt en ziet er PRECIES hetzelfde uit!
1.180 XP
19:25, 20 aug
Ik haal beide spellen.
Ik haal eerst BF 3 omdat die eerst uitkomt, ik haal hem voor de graphics.
Daarna krijg ik op mijn verjaardag MW3 binnen die ik haal bij een abonnement.
323 XP
19:52, 20 aug
323 XP
19:55, 20 aug
156 XP
20:11, 20 aug
Battlefield 3 - en nee, niet omdat ik mee wil leven met de hype, de reden is dat ik altijd al gehouden heb van realistische shooters... Battlefield 3 is zobeetje de realistische online shooter die ik OOIT gezien heb in mijn leven! Van de graphics tot het geluid, tot de destruction en ga zo maar door! Modernwarfare 3 daarintegen is ook wel gaaf, maar het is lang niet zo realistisch met al die killstreaks, perks ect.
Battlefield 3 heeft ook bestuurbare voertuigen, en niet de minste ook. Ik ben altijd al fan van voertuigen geweest, en in de battlefield reeks zijn ze allemaal nuttig, van de tanks tot de kleine jeeps om snel ergens te komen. Alles is gewoon zo gebalanceerd, wat het in mijn ogen de beste/realistischte shooter tot nu toe maakt .
3.283 XP
20:23, 20 aug
Dan ga ik BF3 als die in de budgetbakken ligt halen omwille mijn koppigheid om origin verplicht te gebruiken.
1.898 XP
20:31, 20 aug
3.018 XP
21:55, 20 aug
31 XP
20:50, 20 aug
916 XP
21:30, 20 aug
Crysis was/is echt wel een top game
897 XP
21:34, 20 aug
Mario 3D en Sonic Generations zijn veel belangrijker..
1.525 XP
21:58, 20 aug
2.259 XP
22:04, 20 aug
505 XP
22:27, 20 aug
2.315 XP
22:40, 20 aug
Ben altijd een Battlefield én CoD fan geweest, alle delen van de franchise in huis, maar sinds MW2 vind ik de reeks slechter en slechter worden. Een innovatief concept is bij MW3 ver te zoeken, dan praat ik over de engine, en over de rest van de verbeteringen ten opzichte van MW2.
Battlefield 3 heeft al een goeie start gemaakt door te beginnen met een compleet nieuwe engine te gebruiken, welke al jaren in ontwikkeling was. Verder is de gameplay erg verbeterd zie: beter geballanceerde classes, beter squadsysteem met leader, verbeterde spotting, verbeterde destructie, liggen is terug, suppressive fire mogelijkheid, écht gebruik maken van een bipod en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Verder vind ik dat MW3 en BF3 moeilijk met elkaar te vergelijken zijn. CoD gaat de arcade kant op, terwijl BF meer de kant van een oorlogssimulator op gaat en voertuigen een grote rol spelen.
Daarbij vind ik wel dat het moddergooien van de ontwikkelaars maar eens over moet zijn, maar eigenlijk hoort dat er ook een beetje bij.
Ik verkies dus Battlefield 3 boven Modern Warfare 3 maar dat neemt niet weg dat ik MW3 na de release misschien wel ga proberen.
907 XP
23:09, 20 aug
432 XP
23:33, 20 aug
94 XP
23:36, 20 aug
6.548 XP
09:50, 21 aug
676 XP
10:42, 21 aug
694 XP
11:04, 21 aug
De co-op is mij echt op het lijf geschreven.. Ik ga in Battlefield 3 blijven vechten tot ik die prestieuze Medal of Honor in het echt krijg van Obama
Ik zal CoD MW3 ook welhalen.... later pas.. puur voor het verhaal alleen..
3.781 XP
11:35, 21 aug
6.548 XP
12:32, 21 aug
659 XP
12:09, 21 aug
5.876 XP
13:36, 21 aug
988 XP
13:31, 21 aug
Precies.
OT: Ik vermaak me met andere games dit najaar maar als het moet.
Koop ik Battlefield 3 voor mijn pc.
En MW3 op mijn ps3.
5.876 XP
13:39, 21 aug
6.548 XP
16:19, 21 aug
MW3: Hollywood
Operation Flashpoint: Documentaire
BF3: de actie van een B-film, dus zonder de over-the-top explosies en drukte. Net als MW3 niet realistisch, totaal niet zelfs, maar het is wat rustiger.
907 XP
16:42, 21 aug
En het feit dat je zover gaat om te zeggen geen realisme is toch een beetje bizar. Je zou het teminste een beetje realistisch kunnen noemen, waarom logica wilt dat als je een rpg afvuurt op een gebouw hij zware schade oploopt in BF3 loopt hij schade op dat is al een teken van realisme. Ik ga der niet verder op uitbreiden maar ik hoop dat je het deel van je laatste zin "totaal niet zelfs" zult herzien de rest is opinie en mag denken wat je wilt hell het hele post is ook opinie maar als gerespecteerde member vind ik toch dat je een klein beetje moet oppassen over wat je schrijft want net als ik zullen waarsschijnlijk vele anderen goed letten op de woorden van senior members en ook al spreken ze iets absuurd zullen jullie toch een beetje invloed hebben op de gedachten gang van de andere members. That's all i wanted to say sorry for writing a book :p
6.548 XP
17:02, 21 aug
797 XP
19:20, 22 aug
587 XP
16:07, 21 aug
ik koop ze alle bij omdat battlefield 3 geen split screen heeft
12 XP
17:58, 21 aug
706 XP
20:13, 21 aug
but won't be enough on this BATTLEFIELD
en trouwens met al die minder jarige die cod spelen
mag het best wel MODERN DWARFFARE heten
355 XP
20:32, 21 aug
betere graphics
geen zombie`s
heeft een coole naam
call of duty modern warfare is niet modern
call of duty roepen (call) ze nooit ze schreeuwen
ze apen bf3 na die kwam eerder met 3e werled oorlogen
en te veel kinderen die denken dat ze goed zijn
6.548 XP
21:30, 21 aug
2 XP
20:36, 21 aug
Wel ga ik Battlefield 3 later halen omdat ik toch wel benieuwd ben naar die 'fantastische' game die iedereen de hemel inprijst. Ben wel onder de indruk van de Graphics en het geluid. Wel jammer dat je zulke grote enden moet lopen of rijden voordat je eindelijk iemand ziet.
Eerst MW3, dan een paar maanden later BF3
757 XP
22:18, 21 aug
4.608 XP
23:05, 21 aug
MW3: Interesse: Te laag om te meten
Meer zeg ik niet, want ik heb al genoeg gezegd waarom. Daarnaast maakt het niet uit, want je wordt tegengesproken door sowieso wel wat mensen.
1.463 XP
23:16, 21 aug
1 XP
08:04, 22 aug
BF3 op PC en MW3 op PS3.
1.439 XP
10:35, 22 aug
511 XP
10:44, 22 aug
696 XP
11:46, 22 aug
797 XP
14:04, 22 aug
5.997 XP
16:33, 22 aug
Bf3 Ben ik nieuwsgieriger naar en laat me graag verassen.
288 XP
17:28, 22 aug
603 XP
00:34, 23 aug
587 XP
21:30, 23 aug