Electronic Arts ondersteunt het idee van digitale distributie
Peter Moore, hoofd van de EA Sports afdeling, waarschuwt de gamesindustrie om niet bang te zijn voor veranderingen, dat zou namelijk tot rampzalige gevolgen leiden.
Moore is bang dat wanneer de gamesindustrie geen veranderingen toestaat, zoals digitale distributie, deze industrie het zelfde lot vergaat als de muziekindustrie, welke met grote piraterij problemen kampt.
"Jullie praten hier wel met het bedrijf dat gelooft dat iedere consument in de toekomst uiteindelijk online gaat, ook al is dat pas over vijf jaar. Ook geloven wij dat fysiologische media uiteindelijk verdwijnen en dat de manier waarop we onze media krijgen gaat veranderen. Games, TV en muziek zullen in de toekomst meer door het internet verspreidt worden, dan bijvoorbeeld door de kabel of satelliet."
Games zonder online interactiviteit zullen volgens Moore snel als primitief worden gezien, en Electronic Arts zal daarom volgens hem ook de leiding nemen in de digitale toekomst.
Dead Or Alive 5 krijgt brute gameplaybeelden
Command & Conquer: Tiberium Alliances vanaf nu speelbaar
Prachtige Ferarri's in de Test Drive: Ferrari Racing Legends trailer
Prijs en releasedatum Resident Evil: Chronicles HD Collection bekend
PlayStation Network game When Vikings Attack in aantocht
Volledige soundtrack Tony Hawk's Pro Skater HD bekend
Reacties (9)
7.131 XP
14:36, 22 jul
4.863 XP
15:14, 22 jul
16.169 XP
17:27, 22 jul
Ik heb er ook wel zo'n klein vermoede er in weetje... .. . maar jha.
4.354 XP
17:30, 22 jul
2.424 XP
18:07, 22 jul
5.089 XP
19:37, 22 jul
1.955 XP
01:51, 23 jul
16.169 XP
20:18, 22 jul
4.863 XP
07:38, 23 jul