Ontwikkelaar Nnooo wil MMO games maken
De kleine ontwikkelaar Nnooo wil een aantal games maken met grote licenties. Zo zijn er plannen voor James Bond, Pokémon en X-Men massive multiplayer online games.
Het is een hele opgave om een game te maken, laat staan de licenties in handen te krijgen. Zeker als het gaat om bekende namen. Ontwikkelaar Nnooo heeft, ondanks dit, toch aan aantal leuke ideeën op hun website gepubliceerd.
Naast het maken van downloadbare games wil het bedrijf zich gaan storten op grote projecten. Op de website is namelijk te lezen dat Nnooo een drietal MMO games wil gaan maken. Het gaat om MMO games met als thema Pokémon, James Bond en X-Men.
Dit zijn niet de minst bekende titels, het blijft daarom dan waarschijnlijk ook bij ideeën, want Nnooo heeft nog geen deals gesloten met uitgevers om de games daadwerkelijk te gaan maken. En wij zien dat ook niet zo snel gebeuren.
Dead Or Alive 5 krijgt brute gameplaybeelden
Command & Conquer: Tiberium Alliances vanaf nu speelbaar
Prachtige Ferarri's in de Test Drive: Ferrari Racing Legends trailer
Prijs en releasedatum Resident Evil: Chronicles HD Collection bekend
PlayStation Network game When Vikings Attack in aantocht
Volledige soundtrack Tony Hawk's Pro Skater HD bekend
Reacties (6)
7.131 XP
10:14, 28 mei
maar het idee is iig leuk
2.472 XP
12:40, 28 mei
16.169 XP
13:18, 28 mei
4.863 XP
15:41, 28 mei
4.354 XP
16:50, 28 mei
2.831 XP
21:05, 28 mei