HDTV zenderaanbod van UPC zal uitgebreid worden
Diederik Karsten van UPC heeft tijdens de HD dagen in Hilversum laten weten dat UPC haar aanbod van HDTV zenders zal uitbreiden de komende tijd.
Aan het nu al bestaande HDTV pakket zal deze maand The History Channel HD en Voom HD worden toegevoegd. Deze zender is vergelijkbaar met zenders als National Geographic en Discovery Channel. The History Channel houdt zich voornamelijk bezig met documentaires over belangrijke historische personen, gebeurtenissen en ontwikkelingen.
Veel kabelmaatschappijen zullen deze zomer voor een tijdelijk kanaal zorgen zodat er HDTV uitzendingen aangeboden worden van het EK voetbal en de Olympische Spelen. Ook UPC zal zo'n tijdelijk kanaal inruimen. Verder zal UPC in het najaar MGM HD aan haar pakket toevoegen.
Maar er zijn nog meer ontwikkelingen. Binnen enkele maanden zal de kabelmaatschappij ook een HDTV PVR uitbrengen. Daarmee is het mogelijk om (HDTV) programma's op te nemen. Deze PVR zal geproduceerd worden door Philips en door middel van een huurcontract zal dit kunnen worden aangeboden aan klanten van UPC. Dit is precies de manier die ook gebruikt is voor de huidige HDTV box.
Tot slot liet Karsten weten dat er een prijsverhoging komt voor het HDTV pakket dit jaar, het is nog niet bekend om wat voor bedrag dat zal gaan.
Dead Or Alive 5 krijgt brute gameplaybeelden
Command & Conquer: Tiberium Alliances vanaf nu speelbaar
Prachtige Ferarri's in de Test Drive: Ferrari Racing Legends trailer
Prijs en releasedatum Resident Evil: Chronicles HD Collection bekend
PlayStation Network game When Vikings Attack in aantocht
Volledige soundtrack Tony Hawk's Pro Skater HD bekend
Reacties (7)
4.354 XP
11:21, 2 apr
2.679 XP
11:34, 2 apr
1.181 XP
13:37, 2 apr
7.131 XP
09:17, 3 apr
2.831 XP
17:21, 3 apr
1.797 XP
17:29, 3 apr
663 XP
01:36, 4 apr