Wordt de iPhone een universele controller?
Gerucht - Het lijkt erop dat het binnenkort mogelijk is om je iPhone of iPod Touch als universele controller te gebruiken. Dit blijkt uit een patentaanvraag van Apple. Het is dan mogelijk om je iPhone te gebruiken voor onder andere Apple TV, Mac en consoles als de Xbox 360. Daarnaast wordt het wellicht mogelijk om een controller op de iPhone aan te sluiten.
Het is nu al mogelijk om een app te downloaden waarmee je het menu van de Xbox 360 kunt besturen. Misschien wordt dit uitgebreid en kun je een volledig spel besturen met de iPhone. Op de afbeelding onderaan dit bericht kun je de werktekening van Apple zien.
De afbeelding laat ons een iPhone en een PS3-controller zien, wat suggereert dat het binnenkort wellicht mogelijk is om een controller aan te sluiten op de iPhone. Of misschien brengt Apple zelf wel een controller uit? Vervolgens moeten de twee apparaten kunnen communiceren, wat betekent dat de controller iets op de iPhone kan aansturen, of de iPhone just functies van de controller overneemt.
Wat Apple's plannen met deze techniek zijn is nog niet bekend. Misschien wordt het al gebruikt voor de iPhone 5, die begin augustus uit komt.

-
Spike
Bekijk profiel »
-
Redfire18
Bekijk profiel »
-
erwinbow1
Bekijk profiel »
Killer is Dead krijgt grote lading nieuwe screenshots
Wii Fit instructrice schopt kont in Super Smash Bros. Wii U screens
Hitman ontwikkelaar ontslaat bijna de helft van het personeel
Bekijk de allereerste LEGO Friends beelden in screenshots
Nieuwe DLC voor Call of Duty: Black Ops II opgedoken
Bekijk de nieuwste Deus Ex: HR - Director's Cut screenshots