Door Max van Zeeland, 26 februari 2010 om 15:30 | Alg

Rand Pitchford van Gearbox ziet uitgevers als een zegen

Heb je je ooit eens afgevraagd wat het verband is tussen speeddaten en games uitgeven? Dan moet je goed luisteren naar wat Randy Pitchford te zeggen heeft over zijn relatie met uitgevers.

Randy Pitchford staat aan het hoofd van Gearbox Software en heeft in een interview verteld hoe handig het is dat er uitgevers bestaan. Hij is er zelfs zo blij mee dat hij ze een zegen noemt:

"Mijn tijd besteden met nadenken over hoe ik dozen in trucks moet laden en ze bij de winkels afleveren, is wel het laatste wat ik zou willen. Uitgevers zijn een zegen voor mij.

Ik wil me niet bezig houden met verkopen en dergelijke, dat is niet waarom ik dit werk heb gekozen. Ik wil creëeren en ik ben erg dankbaar dat er uitgevers zijn die dat wel leuk vinden, en het efficient kunnen doen. Ik zou mezelf ophangen als dat mijn baan was.

Het is als een partnerschap, als een huwelijk. We kiezen elkaar en we zijn constant aan het daten. Ook hier op deze bijeenkomst zijn mensen daar vooral mee bezig. Misschien worden deals niet gesloten, maar er is veel relatiebeheer gaande. Het is net als speeddaten eigenlijk."

Blijkbaar zijn de verhalen van ruzie tussen ontwikkelaar en uitgever niet van toepassing in het geval van Pitchford. Gelukkig kunnen Gearbox Software en 2K games goed met elkaar overeen komen, want zo kunnen wij ook genieten van games als Borderlands.

Reacties (9)

  1. Hitman-Diesel's avatar
    Hitman-Diesel
    780 XP
    16:21, 26 feb
    haha, wat een vergelijking. Gearbox en 2k zijn 2 goede ontwikkelaars en uitgevers, hopelijk brengen ze de komende tijd nog wat goede games uit.
  2. DemiGod's avatar
    DemiGod
    2.450 XP
    16:40, 26 feb
    haha die vent is gek xD maar ben blij dat die met het idee gekomen is om boderlands te maken want het is egt gewoon een top game en vooral de laatste nieuwe dlc is meesterlijk ik hoop dat ze zo door blijven gaan Very Happy
  3. kinghim's avatar
    kinghim
    851 XP
    17:17, 26 feb
    ze mogen voor mij hun werk voortzetten, goede games
  4. IIGCBIIRuthless's avatar
    IIGCBIIRuthless
    3.381 XP
    17:18, 26 feb
    dat hoop ik ook ze maken echt hele toffe games
  5. DaVe295's avatar
    DaVe295
    2.543 XP
    18:03, 26 feb
    Ze maken zeker toffe games.
  6. Darkness's avatar
    Darkness
    4.786 XP
    22:05, 26 feb
    lol ik kijk nu met andere ogen naar gearbox
  7. assaultpr0's avatar
    assaultpr0
    2.937 XP
    23:35, 26 feb
    Ik begin een beetje een zwak voor Gearbox software te ontwikkelen, ze leveren goede games af, doen niet raar, houden van hun vak, enz.
  8. Cooky's avatar
    Cooky
    9.347 XP
    11:45, 27 feb
    Ze kunnen wel games maken,kijk eens naar borderlands.
  9. Mr_Klojjo!!'s avatar
    Mr_Klojjo!!
    2.680 XP
    01:03, 28 feb
    Ja maar iedereen doet t voor du money en toch maken ze wel mooie games main
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.