Door Timo Voorn  26 juni 2009 om 12:21 | Alg

War Hero bevestigd als Gearbox's toekomstige project

Nadat eerder al bekend werd dat Gearbox het handelsmerk "War Hero" had geregistreerd, heeft de studio nu officieel bevestigd dat het inderdaad gaat om een nieuw toekomstig project of franchise.

Gearbox, de ontwikkelaar achter Borderlands en Brothers in Arms, is geïnteresseerd in de ontwikkeling van een nieuwe IP (intellectual property), maar geeft aan dat er verder nog niet met iemand over gesproken is.

En dat zal voorlopig ook niet gebeuren, want Gearbox is momenteel nog druk bezig met de shooter/RPG Borderlands, welke in oktober van dit jaar verschijnt voor de PlayStation 3 en Xbox 360.

Daarnaast werkt Gearbox ook nog eens aan de langverwachte Aliens: Colonial Marines, welke eerder al is verschoven naar 2010. In totaal heeft de studio vijf projecten in ontwikkeling, waarvan er nog twee geheim zijn.

Wat voor soort game War Hero dus zal worden, weet Gearbox zelf ook nog niet. En dus al helemaal niet wanneer de game het licht zal zien en voor welke platformen de game zal uitkomen.

Reacties (5)

  1. JCVito1989's avatar
    JCVito1989
    3.018 XP
    12:57, 26 jun
    Klinkt als een oorlogs shooter met een held er in!
  2. BhNavyseal's avatar
    BhNavyseal
    1.616 XP
    15:39, 26 jun
    We zullen zien wat ze gaan doen.
  3. Saint KaaS's avatar
    Saint KaaS
    1.597 XP
    15:53, 26 jun
    ben benieuwd wat er gaat gebeuren...
  4. Teuszje's avatar
    Teuszje
    645 XP
    21:11, 26 jun
    Ben benieuwd
  5. stephanj10's avatar
    stephanj10
    4.265 XP
    22:48, 26 jun
    zeker benieuwd wat het gaat worden Smile
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.