Door Koen, 4 maart 2009 om 11:26 | Alg

Marvelous naar de 'hardcore consoles'?

Uit een recent interview blijkt dat Marvelous graag wil beginnen met het ontwikkelen van Xbox 360 en PlayStation 3 games. Toch zullen ze licensiegames op de Wii behouden.

In een interview heeft, president en CEO van Marvelous Yasuhiro Wada, aangegeven dat het bedrijf door zal blijven gaan met games te ontwikkelen voor de Nintendo Wii. Ondanks het feit dat dit erg winstgevend is, staat het ontwikkelen van Xbox 360- en PS3-games erg hoog op het verlanglijstje.

Het kapitaal en de professionele vaardigheden om deze games te ontwikkelen ontbreekt nog, maar Yasuhiro is ervan overtuigd dat dit het moment is waarop hiermee aan het werk gegaan moet worden. Toch hoeven wij nu geen port van No More Heroes op de 360 en PS3 te verwachten.

''We willen niet dat onze licensie games onderbroken worden, zeker niet No More Heroes, dit omdat Suda-san en ik erg betrokken zijn bij de game. Het is alsof het onze baby is en deze willen we niet weggeven aan andere mensen,'' aldus Yasuhiro Wada.

Wanneer we de eerste 360- en/of PS3-game van ontwikkelaar Marvelous kunnen verwachten is nog niet bekend. Dit kan natuurlijk ook nog een paar jaar duren. Het wordt dus afwachten.

Reacties (8)

  1. Zeroking's avatar
    Zeroking
    1.207 XP
    12:00, 4 mrt
    Niet dat ik op zo'n game zit te wchten hoor ;O
  2. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    05:45, 5 mrt
    Volgens mij is de Wii niet hardcore genoeg voor deze game.. . :o)
  3. svennie's avatar
    svennie
    1.654 XP
    12:10, 4 mrt
    nee hoeft van mij iig niet op de ps3 uitgebracht te worden!
  4. ComEpsilon's avatar
    ComEpsilon
    5.089 XP
    14:30, 4 mrt
    Mss brengen ze wel iets goed
  5. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    05:47, 5 mrt
    Dat zou best wel kunnen.. . dus even wachten op de game-play-trailers.. .
  6. coolgamer's avatar
    coolgamer
    4.473 XP
    14:54, 4 mrt
    ik heb er nog nooit van gehoord
  7. Dravir's avatar
    Dravir
    7.636 XP
    16:20, 4 mrt
    nooit van gehoord en hoeft voor mij niet Smile
  8. like-tj's avatar
    like-tj
    725 XP
    21:39, 4 mrt
    k ken ze niet dus geen idee wat k der van moet denken
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.