Door Tristan Brinkman  24 februari 2009 om 10:08 | Alg

Koei zoekt werknemers

Recessie? Nergens voor nodig toch? Als het aan de ontwikkelaar Koei ligt in ieder geval niet. In plaats van mensen te ontslaan neemt de studio juist mensen aan.

De trend waar de meeste uitgevers en ontwikkelaars aan meedoen is op dit moment mensen ontslaan of zelfs deuren sluiten. Hier doet ontwikkelaar Koei niet aan mee. De studio is namelijk op zoek naar werknemers en wil haar werkplekken zelfs verdubbelen.

Koei, vooral bekend van de Dynasty Warriors-serie, wil, naar eigen zeggen, haar studio in Singapore niet alleen van kwantiteit maar ook van kwaliteit voorzien.

“Ons doel is om een zo’n groot mogelijk vijver van talenten te krijgen. De werknemers moeten daarbij niet alleen getalenteerd zijn, maar ook gepassioneerd zijn door het vak. Ze moeten games willen afleveren die als ‘best-selling’ aangemerkt kunnen worden en gericht zijn op een groot publiek,” aldus Keiko Erikawa, medeoprichtster van Koei.

Er zijn geen specifieke games genoemd waar de mensen op gezet worden. Ook zijn er geen aankondigingen gedaan voor een mogelijk nieuwe game.

Reacties (4)

  1. black2death's avatar
    black2death
    2.450 XP
    10:34, 24 feb
    ik wil wel aan de slag gaan als tester of als ze een andere post hebben ook goed

    ze blijven het anders goed doen
  2. Dravir's avatar
    Dravir
    7.636 XP
    15:56, 24 feb
    wel slim, misschien komen ze na de kredietcrisis met zeer goede titels en met veel ontslagen werknemers van andere bedrijven en kan Koei nog best een goed en vooral verschillend bedrijf worden!
  3. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    01:39, 25 feb
    Koei zoekt werknemers?? ? uhhmmm ik ken wel:: :
    Koe zoekt werknemers.. . om te melken :o)
  4. Robin's avatar
    Robin
    2.058 XP
    18:44, 25 feb
    Goed voorbeeld voor de rest van de ontwikkelaars, consumenten moeten blijven kopen maar de ontwikkelaars moeten zorgen dat de consumenten iets willen kopen !
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.