Door Bas Guyt, 24 oktober 2008 om 19:39 | Alg

Heeft Legendary Pictures plannen voor een overname van Epic Games?

Gerucht - Legendary Pictures is het bedrijf dat onder andere de Lord of the Rings films heeft gefinancierd. Nu gaat het gerucht dat dit bedrijf Epic Games wil opkopen.

Dit gerucht is onstaan door mensen die nauwe contacten hebben met deze bedrijven. Volgens hen is Legendary Pictures aan het onderhandelen met Epic Games, om een Gears of War film project op te zetten en om het bedrijf in te lijven.

Thomas Full werkte twee weken geleden nog bij videogame uitgever Brash Entertainment. Hij verliet dit bedrijf door de bedroevende resultaten en werd vervolgens aangenomen bij Legendary Pictures. Het blijkt dat Full nog steeds erg veel interesse heeft in de gamesindustrie en wil daarom graag een deal sluiten met Epic Games, om zo het eerste filmbedrijf te zijn, dat investeert in videogames.

De Gears of War film zal uitgebracht worden door New Line Cinema, maar het is de bedoeling dat Legendary Pictures en Epic Games dit samen gaan co-financiëren. Wanneer de film uit gaat komen is nog niet bekend.

Reacties (9)

  1. Hoempfel's avatar
    Hoempfel
    1.536 XP
    19:53, 24 okt
    als het maar sowieso een goeie film wordt...
  2. Denimo's avatar
    Denimo
    3.701 XP
    19:58, 24 okt
    Nice! Very Happy idd maar hopen op een goede film Smile
  3. zwabberish's avatar
    zwabberish
    189 XP
    23:02, 24 okt
    Dat opkopen is wel erg in op het moment. Ik hoop eerlijk gezegd niet dat het gebeurd, aangezien Epic dat to h minder vrijheid zal gaan krijgen..
  4. Jigsaw's avatar
    Jigsaw
    1.362 XP
    23:07, 24 okt
    Worden steeds meer games omgezet naar films!!! Goede zaak Wink
  5. Zikora NL's avatar
    Zikora NL
    2.008 XP
    23:42, 24 okt
    zolang er maar goede games gemaakt blijven wordneSmile
  6. Cobrakai's avatar
    Cobrakai
    1.953 XP
    23:54, 24 okt
    zolang er maar goede games gemaakt blijven wordenSmile
    dan vALT ER OOK NIKS TE KLAAGEN:p
  7. Azzwanker's avatar
    Azzwanker
    4.682 XP
    00:46, 25 okt
    zou wel zonde zijn
  8. lexxxus21's avatar
    lexxxus21
    1.979 XP
    02:40, 25 okt
    het antwoord van Epic Games word nee kwa overname kwa film maken ja waarom niet toch.
  9. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    00:49, 27 okt
    De Gears of war film "zou" echt wel in mijn ogen een geweldig kunnen worden als het bij het game verhaal blijft. Verder is de film 300 ook wel een redelijk visueel meesterwerk. Maar de film 10.000 BC is meer een typerende Hollywood film met echt wel mooie special effects die er in zijn gemaakt, maar wel weer met een zéér mager verhaal en zwakke acteurs. Afwachten of Legendary pictures met een goede film zal komen. Maar een goede vermoeden er over, heb ik wel in me koppie.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.