Geen 3D in multiplayer Tekken 3DS
De 3DS-vechtgame Tekken 3D Prime Edition is in aantocht, maar toch zal niet alles speelbaar zijn in 3D. Nintendo laat weten dat de online multiplayer enkel speelbaar zal zijn in 2D.
Katsuhiro Harada, producent van de game, legt in een online gesprek met Satoru Iwata, baas van Nintendo, uit waarom de online multiplayer van Tekken 3D Prime Edition enkel speelbaar zal zijn in 2D. Dit heeft te maken met het aantal frames per seconde. Harada legt uit dat 60 frames per seconde in de multiplayer alleen gehaald kan worden als er geen gebruik wordt gemaakt van de 3D-optie. Het risico zou anders zijn dat er lag ontstaat en dat wil Harada absoluut niet hebben.
Spelers hoeven overigens niet bang te zijn dat de vechtgame helemaal niet in 3D gespeeld kan worden. Dit is namelijk wel gewoon mogelijk met de singeplayer, die net als de multiplayer, op 60 frames per seconde draait.
Tekken 3D Prime Edition ligt vanaf 17 februari in de winkels.


Prachtige Ferarri's in de Test Drive: Ferrari Racing Legends trailer
Prijs en releasedatum Resident Evil: Chronicles HD Collection bekend
PlayStation Network game When Vikings Attack in aantocht
Volledige soundtrack Tony Hawk's Pro Skater HD bekend
Dinobots getoond in nieuwe video Transformers: Fall Of Cybertron
De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Reacties (7)
52 XP
17:17, 11 feb
!Faal!
Sorry voor Ds fans
724 XP
10:26, 12 feb
659 XP
17:41, 11 feb
462 XP
17:49, 11 feb
897 XP
18:33, 11 feb
Jammer dat de PS Vita ook gaat falen..
De naam alleen al ;p;p;p
539 XP
01:22, 12 feb
-No lifers- . Maarja framerate gaat altijd boven 3D...Een vecht game met lag vreselijk :Y
52 XP
20:17, 15 feb