Nintendo werkt aan nieuwe 2D Mario
Super Mario games doen het altijd erg goed. Of het nou een platformer is of een racegame, zolang de dikke loodgieter erin zit kun je er donder op zeggen dat het goed verkoopt. Genoeg reden dus om een nieuwe game rondom Mario te maken voor de 3DS.
In een brief aan de investeerders van Nintendo maakt Satoru Iwata, directeur van Nintendo, dan ook bekend dat het bedrijf werkt aan een nieuwe Super Mario platform game. Hoewel we Mario de laatste tijd vooral in 3D-games terug zien, moet de aankomende titel weer helemaal teruggaan naar de roots.
In de brief valt te lezen dat het gaat om een "totaal nieuwe side-scrolling actie game" en dat het spel een van de grootste titels van 2013 moet gaan worden, want dan verschijnt het spel. Het is goed mogelijk dat Shigeru Miyamoto, bedenker van Mario, aan het roer staat van de nieuwe Mario. In 2011 werd er gehint dat hij aan een nieuwe game zou werken.
Gisteren werd overigens ook bekendgemaakt dat Super Mario 3D Land meer dan vijf miljoen keer is verkocht, terwijl Mario Kart 7 ruim vier miljoen keer over de toonbank is gegaan. Niet geheel onlogisch, aangezien de games respectievelijk een 8,5 en een 9,0 kregen.
Prachtige Ferarri's in de Test Drive: Ferrari Racing Legends trailer
Prijs en releasedatum Resident Evil: Chronicles HD Collection bekend
PlayStation Network game When Vikings Attack in aantocht
Volledige soundtrack Tony Hawk's Pro Skater HD bekend
Dinobots getoond in nieuwe video Transformers: Fall Of Cybertron
De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Reacties (6)
1.878 XP
11:55, 28 jan
538 XP
12:26, 28 jan
2.013 XP
12:52, 28 jan
916 XP
13:24, 28 jan
Ben het helemaal met je eens, Ik kan niet wachten hoop dat we snel wat zien.
539 XP
23:46, 28 jan
574 XP
09:53, 30 jan