Gears of War 2 | 360

Releasedatum: 7 november 2008
Door Bas Guyt, 9 oktober 2008 om 14:01 | 360

Gears of War 2

Gespeeld - De winter van 2008 wordt voor ons gamers een walhalla op gamegebied en Gears of War 2 zal daar een grote rol in gaan spelen. XGN speelde de game tijdens First Look 08, lees snel wat we vinden van deze game.

In november van 2006 kwam Gears of War uit op de Xbox 360. De game werd een wereldwijd begrip vanwege de unieke gameplay, de adembenemende graphics en de megavette multiplayer. Nu 2 jaar later komt de opvolger uit om ons de winter door te helpen. Marcus en zijn cornuiten zijn weer terug om de Locust en Krill een goed pakslaag te geven in het uitgebreidere en grafisch wat strakkere Gears of War 2.

 Gears of War 2 Screenshot 60623 Gears of War 2 Screenshot 60620 Gears of War 2 Screenshot 59706

Cliff Blezinski
Cliffy B. (zoals ze hem ook wel noemen), de Design Director van Epic, heeft ons een hoop beloofd wat betreft het overtreffen van het origineel. Cliff was met name niet tevreden met de diepte van het verhaal in GoW. Daarom liet hij weten, dat GoW 2 veel dieper in zou gaan op het verhaal van de franchise. Dus we kunnen een hoop verwachten van de singleplayer als de game eenmaal uit is. We kunnen nog niet zeggen of het Epic gelukt is om het origineel te overtreffen, simpelweg omdat we alleen maar de multiplayer mochten spelen, zoals je aan de titel van dit artikel kunt aflezen. We konden helaas niet de volledige multiplayer spelen, omdat er namelijk één level beschikbaar was om te spelen.

In Gears of War kon je het online tegen elkaar opnemen tegen acht personen. In teamverband werd dit dus vier tegen vier. In Gears of War 2 kunnen in totaal tien personen tegelijk op Xbox Live en dat is dus in teamverband vijf tegen vijf, wat de game online een stuk interessanter en leuker maakt om te spelen. Cliff heeft de multiplayer tijdens de ontwikkeling van GoW 2 altijd als prioriteit beschouwd, omdat deze modus zorgde voor het gigantische succes van het eerste deel uit de franchise. Natuurlijk is de singleplayer relevant, maar uiteindelijk komt het neer op de multiplayer en deze is in GoW 2 uitgebreider dan ooit.
 

Gears of War 2 Screenshot 61332 Gears of War 2 Screenshot 60029 Gears of War 2 Screenshot 59706

Uniek Level Design
In 2006 was iedereen helemaal overdonderd door de klasse van de vormgeving van de verschillende levels in GoW. Tevens waren de omgevingen erg tof met ruïnes en architectuur dat rechtstreeks uit de Romeinse tijd leek te komen. In de opvolger kunnen we weer rekenen op een hoog niveau als het om de level design gaat, want dat kwam duidelijk naar voren in de multiplayer tijdens First Look 08. Zodra we begonnen met de game, was het oude bekende "Gears of War feeling", weer helemaal terug! We waren best bang dat Epic de game op bepaalde punten had veranderd, maar gelukkig was dit niet het geval. De gameplay is zo solide dat je er gewoon weinig aan moet veranderen.

Je hebt de Adobe Flash Player en JavaScript nodig om deze video te bekijken.

De oorlogswinter
Als je de laatste twee jaar genoten hebt van Gears of War, dan ga je deze winter weer zo'n tijd tegemoet. De multiplayer van Gears of War 2 voelt als vanouds aan en dat is maar goed ook. Ga ervan uit dat je velen uren zal verslijten tijdens deze winter, want de game heeft je gelijk volledig in zijn grip, zoals dat met het origineel ook het geval was.

Conclusie
Verder loopt alles een stuk soepeler, strakker en sneller. De vertrouwde wapens zijn terug, met de toevoeging van nieuwe brute wapens natuurlijk! Ook kun je duidelijk zien, dat de karakters beter gedetailleerd zijn in deel 2, want ze zien er scherper uit en als je goed naar hun uitrusting kijkt, dan ontdek je veel meer detail in de stof van de kleding en op de wapens zelf. Onthoud dat we maar één level hebben gespeeld van de multiplayer, maar je kunt eigenlijk na het spelen van dit level, al bepalen hoe vet deze game gaat worden online. Wij kunnen dan ook niet wachten tot 7 november, want dan ligt de game in de winkels.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (26)

  1. Vathar's avatar
    Vathar
    1.030 XP
    14:34, 9 okt
    /FlashvideoHier\ ? effe updaten mannen! Wink
  2. fablex's avatar
    fablex
    4.112 XP
    14:50, 9 okt
    Video staat er inmiddels Wink
  3. Materazzi's avatar
    Materazzi
    1.201 XP
    14:55, 9 okt
    Very nice Wink Topgame dit!! Echt jammer dat ik geen 360 heb!
  4. Zeroking's avatar
    Zeroking
    1.207 XP
    15:30, 9 okt
    Ik kan niet wachten :O
  5. florian's avatar
    florian
    2.231 XP
    17:13, 9 okt
    zalig!!Very Happy
  6. Grimleg's avatar
    Grimleg
    694 XP
    17:25, 9 okt
    Dit wordt de game van 2008! Very Happy (volgens mij)
  7. Rob!N's avatar
    Rob!N
    282 XP
    17:26, 9 okt
    ben er niet zo'n fan van
  8. Jigsaw's avatar
    Jigsaw
    1.362 XP
    18:26, 9 okt
    Oorspronkelijk geplaatst door Grimleg
    Dit wordt de game van 2008! Very Happy (volgens mij)


    Weet ik wel zeker!! Game van het jaar 2008 zo lang die nog duurt!! Wink
  9. A R M A D A's avatar
    A R M A D A
    73 XP
    18:40, 9 okt
    Mensen zullen geowned worden door mij.

    Let op die vVv ArmaDa :p
  10. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    19:03, 9 okt
    shit hee nu ben ik bang. Ik own je zelfs nog als ik een klappertjes pistool had man.
  11. Zikora NL's avatar
    Zikora NL
    2.008 XP
    18:43, 9 okt
    aight aight Very Happy, gears of war 2, word echt vet!
  12. Vexusz's avatar
    Vexusz
    2.658 XP
    19:14, 9 okt
    Cliff Blezinski wilde toch geen Cliffy B. meer genoemd worden???

    Lijkt me een zeeeer vette game!
  13. killer1000's avatar
    killer1000
    3.034 XP
    20:55, 9 okt
    Ik wil eerst zien en spelen voordat ik een conclusie trek Wink
    En kopen doe ik niet, vanwege die arrogante zak van Cliff B.

    Dus mijn broer koopt Gears 2 Smile
  14. emretje's avatar
    emretje
    1.096 XP
    23:24, 9 okt
    wil die game echt hebben nu
  15. Azzwanker's avatar
    Azzwanker
    4.682 XP
    10:39, 10 okt
    Goede preview, is het niet meer van hetzelfde.
  16. lilfvd's avatar
    lilfvd
    999 XP
    11:19, 10 okt
    dit wordt met banjo 3 de titel van het jaar. ik ben namelijk meer van banjo nut & bolts dan gears of war 2 maar deze game gaat het ook goed doen.
  17. florian's avatar
    florian
    2.231 XP
    11:18, 11 okt
    kopen die handel!!!
  18. Vathar's avatar
    Vathar
    1.030 XP
    11:56, 11 okt
    blind aanschaffen!
  19. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    17:53, 11 okt
    Haha blind aanschaffen, als je 'm hebt niet blind gamen he Wink
  20. Zikora NL's avatar
    Zikora NL
    2.008 XP
    01:27, 12 okt
    haha, gister preorder kit gekocht Smile, hij is dus al zo goed als van mij Very Happy
  21. Chaiyent's avatar
    Chaiyent
    117 XP
    14:34, 19 okt
    Hmm zeker vet, deze gaat zoveel verkoop records breken:O als ik het goed heb heeft het al meer pre-orders als de orginele GoW!
  22. sebasiske's avatar
    sebasiske
    772 XP
    06:55, 30 okt
    7 november lig ik voor de winkel ik kan bijna niet wachten dit is de beste game van het jaar
  23. mootje4ever's avatar
    mootje4ever
    239 XP
    18:59, 3 nov
    jh ik vind wel echt goed game man en ga zeker playen mensen man?
  24. Retsub's avatar
    Retsub
    99 XP
    12:36, 1 dec
    500000000x beter dan gears of war 1
  25. anoniem's avatar
    anoniem
    0 XP
    16:30, 19 jan
    Vet, bruut en wreed.. chiiillllleeee game Wink
  26. Vexusz's avatar
    Vexusz
    2.658 XP
    13:46, 1 jul
    Zeker een verbetering t.o.v. GOW1
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.