Minigames van Fable 2 al in augustus verkrijgbaar
Vanaf augustus kan men een voorsprong qua inkomsten op gaan bouwen voor de release van Fable 2. Er zijn dan namelijk drie pubgames te downloaden.
De minigames die beschikbaar gesteld worden, kunnen ervoor zorgen dat de speler straks een voorsprong heeft wat betreft inkomsten in het spel. Als de speler in de minigames goud wint, kan dit namelijk overgedragen worden naar het spel om vervolgens meteen wapens, kleding, huizen en meer aan te kunnen schaffen.
In totaal zijn er drie minigames, waarvan hieronder enkele beelden te zien zijn. Keystone is een combinatie van craps en roulette, Fortune's Tower is een spel waar het om puur geluk gaat en Spinnerbox is een soort slots.
De minigames zullen voor 800 Microsoft Points te downloaden zijn, maar bij pre-orders van het spel zijn ze gratis.
Fable 2 is te pre-orderen in twee verschillende pakketten, namelijk de standaard versie en een special edition. Volgens Microsoft zal de special edition een heel scala aan extra's zal bieden. Zo zal er in dit pakket een figuur zitten van Hobbe, een personage uit het spel, een maand gratis Xbox Live en nog wat extra in-game content. Om dit laatste te bemachtigen, moet de speler wel Xbox Live hebben.





Mass Effect 3 demo vroeger beschikbaar met Facebook app
Ridge Racer Unbounded uitgesteld, krijgt speciale day-one editie
Vijf Vita games inmiddels beschikbaar op PSN
Volgende Xbox moet tien keer krachtiger zijn om Epic's Samaritan te draaien
DLC-lijst Street Fighter X Tekken al bekend voor release
Rick Astley op Valentijnsdag naar Rock Band
Reacties (8)
7.131 XP
19:33, 8 jul
4.846 XP
20:33, 8 jul
2.921 XP
21:16, 8 jul
7.131 XP
21:57, 8 jul
Hehehe ja alleen voor GoW en Fable dan , maar ja een beetje duur om hem alleen daarvoor aan te schaffen
2.921 XP
07:55, 9 jul
4.354 XP
08:27, 9 jul
4.354 XP
13:54, 11 jul
1.362 XP
23:02, 22 okt
Ik blijf bij mijn ps3!