Poseer en win een 'plekje' in Fable 2
Altijd al eens willen weten hoe je eruit zou zien als je gemaakt zou zijn van polygonen en texturen? Dit is je kans, want Lionhead Studio's zoekt gezichten die getoond zullen worden op schilderijen in hun aankomende game; Fable 2.
Lionhead haalt geen flauwe grap uit met dit nieuwsbericht, wat recent verscheen op haar website. In Fable 2 zal de speler namelijk regelmatig terechtkomen in een huis om niet alleen te slapen en te eten, maar ook om de artistieke schilderijen te bewonderen. Jouw hoofd zou dus op één van die schilderijen terecht kunnen komen als je meedoet aan deze actie.
De actie start vanaf 4 juni en meedoen is redelijk simpel. Stuur gewoon een foto van jezelf in naar Lionhead waarop je een artistieke pose aanneemt. Lionhead zelf suggereert dat je het beste op een Mono Lisa- of Middeleeuwse wijze kunt poseren om een authentiek resultaat te realiseren. Voor meer informatie over de actie kun je terecht op deze website.
Als je er voor kiest om mee te doen, wees dan echter wel voorbereid op hevige concurrentie, want er blijkt veel animo voor deze actie.


Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (8)
4.354 XP
14:09, 31 mei
2.658 XP
14:14, 31 mei
4.846 XP
16:03, 31 mei
1.419 XP
19:08, 31 mei
2.419 XP
21:42, 31 mei
7.131 XP
14:58, 1 jun
1.362 XP
23:03, 22 okt
2.008 XP
15:54, 25 okt