Far Cry 2 | 360

Releasedatum: 23 oktober 2008
Door Redtigerxx, 30 mei 2008 om 18:08 | PS3, 360

Far Cry 2 met zestien man online en krijgt een ervarings systeem

Patrick Redding, de game designer van Far Cry 2, heeft bekend gemaakt dat de online multiplayer in Far Cry 2 met maximaal 16 mensen te spelen zal zijn. Redding maakte dit bekend op de UbiDays in Parijs.

In onze recente impressie van Far Cry 2 staat veel informatie over de singleplayer van Far Cry 2. Uiteraard heeft deze game ook de mogelijkheid om met meerdere mensen samen te spel. Patrick Redding gaf enkele informatie over het multiplayer aspect van deze game.

Zo vertelde Redding dat Far Cry 2 een soort ervarings systeem krijgt, die we kunnen vergelijken met die uit Call of Duty 4: Modern Warfare. Zo zul je bijvoorbeeld door het uitschakelen van tegenstanders ervaringspunten krijgen, waarmee je waarschijnlijk nieuwe wapens vrij speelt. Verder zul je in de online multiplayer modus aan de slag kunnen met 16 man tegelijkertijd.

Meer details over de game wilde Redding niet geven op dit moment. Wel vertelde hij dat de game bijna af is en binnenkort in de bèta testing fase gaat. Helaas zal de open wereld shooter geen co-op modus krijgen, ondanks je in de game wel gebruik kunt maken van vriendelijke NCP's.

De game ligt waarschijnlijk rond de feestdagen in de winkels. Tot die tijd kun je op XGN Entertainment meer informatie vinden over deze game.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (11)

  1. ComEpsilon's avatar
    ComEpsilon
    5.089 XP
    18:19, 30 mei
    Deze gaat zo vet wordenTongue
    Kan ni wachten
    Interessant bericht, 16 man online en rankingsysteem, tofSmile
  2. XgamerX's avatar
    XgamerX
    222 XP
    19:15, 30 mei
    ja en dan met die vette leveleditorTongue
  3. Placebo's avatar
    Placebo
    4.863 XP
    20:28, 30 mei
    Sommige games zijn vooraf al zo goed dat je bijna de ontwikkelaar zijn bedrijfsterrein wil invaseren om de game te bemachtigen
  4. nightwatcher's avatar
    nightwatcher
    4.354 XP
    00:39, 31 mei
    Hoge verwachtingen van de game. Staat heel hoog op mijn lijstje.
  5. Xylor's avatar
    Xylor
    802 XP
    09:41, 31 mei
    16 man online op 20? km2 Tongue
  6. Xian's avatar
    Xian
    2.831 XP
    10:54, 31 mei
    Wordt erg gaaf. Dat ervaringsysteem werk goed trouwens.
  7. Holderdash's avatar
    Holderdash
    1.419 XP
    11:18, 31 mei
    vet, ervaringsysteem lijkt me chill
  8. Colossus's avatar
    Colossus
    1.534 XP
    20:43, 31 mei
    Mooi 16 mensen online Very Happy
  9. Dordt-Elite's avatar
    Dordt-Elite
    7.131 XP
    14:54, 1 jun
    echt beter, relax hor Very Happy maar eerst maar eens kijken of het niet de zelfde mankementen gaat vertonen als Cod in het begin
  10. Vathar's avatar
    Vathar
    1.030 XP
    20:42, 1 jun
    gaaf!! it's getting better and better!
  11. assassination's avatar
    assassination
    390 XP
    11:31, 3 aug
    chille lekker veel killen
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.