Nieuwe informatie bekend over Star Wars: The Force Unleashed
In de laaste uitgave van het Official Xbox Magazine is veel nieuwe informatie verschenen over de nieuwste game in de Star Wars serie.
Zoals de naam al doet vermoeden zal in deze Star Wars game de nadruk liggen op het manipuleren en gebruiken van 'The Force'. Je zult in dit deel spelen met Darth Vader's geheime leerling. Het is de bedoeling dat jij de laatste Jedi's vindt en vernietigt. Zij vormen namelijk de laatste bedreiging voor 'The Empire'.
Eén van de nieuwe mogelijkheden is het gebruiken van objecten om je heen. Zo kun je bijna alles bewegen en gebruiken als wapen. Om dit allemaal mogelijk te maken gebruikt de game niet één physics engine, maar wel drie. De AI die in de game wordt gebruikt is ook echt next-gen volgens OXM. Het 'Euphoria' systeem zorgt er namelijk voor dat vijanden, die weg geblazen worden zich vast houden aan alles wat ze kunnen grijpen, inclusief andere karakters.
Met de nieuwe techniek die in Star Wars: The Force Unleashed wordt gebruikt, is het dus mogelijk om totale choas te creëren. Alles zal op elkaar reageren. Deze techniek maakte ook indruk op andere ontwikkelaars, waaronder Rockstar Games. Daarom hebben zij besloten om de Euphoria engine aan te schaffen voor hun aankomende top titel, Grand Theft Auto IV.



De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (6)
1.638 XP
15:15, 16 mrt
2.502 XP
15:41, 16 mrt
3.723 XP
16:31, 16 mrt
197 XP
18:42, 16 mrt
Maar als dat verder wel goed is ga ik hem denk ik wel kopen, die trailers hebben erg veel indruk op me achtergelaten.
6.548 XP
18:58, 16 mrt
1.030 XP
12:58, 17 mrt